Phil Spencer

در بین سفر فیل اسپنسر به استرالیا برای عرضه‌ی بازیِ Forza Horizon 3 که در استرالیا اتفاق می‌افتد، وب‌سایت NZGamer مصاحبه‌ای را با اسپنسر انجام داده که در آن در رابطه با قیمت احتمالی کنسول قدرت‌مند اسکورپیو، اهمیت استفاده از سی‌دی درایو در کنسول و چشم‌انداز تیم اکس‌باکس برای پایان این نسل سخن گفته شده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر، با وینفون همراه باشید.

در حالی که قبلا گفت‌وگوهایی با فیل اسپنسر انجام شده بود اما، در بخش خاصی از گفت‌وگو درباره‌ی اهمیت پخش ۴K کنسول اسکورپیو و قابلیت‌های سخن گفته شده است که از اهمیت بیش‌تری نسبت به باقی مصاحبه برخوردار است. همچنین درباره‌ی چراییِ استفاده از دیسک‌های فیزیکی در دوره‌ی کنونی سخن گفته شده است که شما می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

از او درباره‌ی استفاده از دیسک‌های فیزیکی باتوجه به‌سرعت پایین اینترنت در کشورهای مانند استرالیا و نیوزیلند پرسیده شد که او در پاسخ گفت:

یکی از دلایلی که باعث شد تصمیم بگیریم از دیسک‌های فیزیکی استفاده کنیم، نبود اینترنت مناسب در بعضی از کشورها بود. می‌دانم که خیلی‌ها می‌گویند، “اکنون ما می‌توانیم نت‌فلیکس و یوتیوب را تماشا کنیم، پس چه نیازی به استفاده از دیسک درایو فیزیکی است؟” اما من به کشورهایی که قیمت اینترنت بالایی دارند و یا از مشکل پهنای باند رنج می‌برند نیز فکر می‌کنم. بنابراین تصمیم بر این شد که هنوز هم از دیسک درایوهای فیزیکی استفاده کنیم.

scorpio-xbox-one-s

مصاحبه کننده می‌گوید، پس با توجه به وجود دیسک درایو ۴K در اکس‌باکس‌ وان اس، شاهد آن در کنسول اسکورپیو نیز خواهیم بود که اسپنسر بلافاصله می‌گوید که هنوز چنین چیزی تائید نشده است. او در ادامه می‌گوید:

ما تصمیم عالی‌ای در رابطه با اکس‌باکس وان اس اتخاذ کردیم و فکر می‌کنم که مردم نیز آن را دوست داشتند اما، این تصمیم هنوز برای کنسول اسکورپیو تایید نشده است. منظور من این نیست که می‌خواهیم عقب‌گرد کنیم بلکه، می‌گویم این تصمیمات در مراحل بعدی‌ِ توسعه اتخاذ خواهد شد. ما پس از عرضه‌ی اکس‌باکس وان اس، بازخورد فوق‌العاده‌ای را از سوی مردم دریفات کردیم و قصد داریم تا همین مسیر را ادامه دهیم.

چیزی دیگری که گیمرها و توسعه‌دهندگان مشتاق به شنیدن آن هستند، قیمت کنسول اسکورپیو است؛ موضوعی که تاثیر مستقیمی در فروش این کنسول خواهد گذاشت. مانند همیشه و آن‌طور که انتظار می‌رفت، او اطلاعات زیادی را در این رابطه فاش نساخت اما، اطلاعات جزئی را با اشاره به قیمت‌گذاری کنسول S در اختیار قرار داد.

شما می‌توانید نمونه‌ی بارز این موضوع را در کنسول S مشاهده کنیم. ما هر دوی این کنسول‌ها را به صورت موازی و ‌هم‌زمان طراحی می‌کردیم. در آن زمان ما با توجه به کارایی این کنسول، درباره‌ی قیمت این کنسول نیز فکر کردیم؛ درست مانند نحوه‌ی قیمت‌گذاری‌ای که در رابطه با کنسول S با توجه به کارایی‌اش انجام دادیم. بنابراین فکر می‌کنم که قیمت درستی را برای آن انتخاب کردیم و مردم به‌عنوان عامل بازدارنده به آن نگاه نخواهند کرد.

او در ادامه می‌گوید:

شما حس می‌کنید که دارای یک محصول اعلاء هستید، یک کنسول اعلاء. بنابراین من به مردم این خبر را می‌دهم که نگران قیمت این کنسول و تفاوت قیمتی آن با کنسول‌های معمولی نباشید زیرا، تفاوت قیمتی فاحش نیست.

پیش‌بینی می‌شود این کنسول در زمانی نامشخص، در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۷ برای عموم عرضه شود. این کنسول هنوز اسم ندارد و پروژه اسکورپیو تنها اسم موقتی‌ست که برای آن در نظر گرفته شده است.

به‌نظر شما اسکورپیو باید دارای چه‌ ویژگی‌های باشد تا به کنسول موفقی تبدیل شود؟

منبع :

WINBETA

363 پست
كيان زرعكانی
دبیر بخش اکس‌باکس در وب‌سایت وینفون
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مجید
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵

فکر کنم اسم این پروژه را به این دلیل اسکورپیو انتخاب کردند که ظاهر کنسول مانند عقرب بند بند ودارای قابلیت ماژولار می باشد

ferry
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵

😐🔫

Alireza
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵

۲۰۰ میلیون خیلی زیاده
۱۲۰ بفروشه هم عالیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام