cheshire

چندین ماه قبل اطلاعاتی از پروژه ی جدید مایکروسافت به نام Project Cheshire فاش شد. Project Cheshire اپلیکیشن جدید لیست انجام کار ها و مدیریت وظایف (to-do list) مایکروسافت است که در آینده عرضه خواهد شد. در طول چند ماه گذشته، مایکروسافت در حال ایجاد تغییرات بسیاری در برنامه، اضافه کردن ویژگی های جدید به آن و معرفی یک رابط کاربری بسیار بهتر و زیباتر برای ویندوز ۱۰ بوده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

امروز، برخی جزئیات بیش تر درباره این اپلیکیشن به بیرون درز کرده است. با توجه به یک گزارش جدید از Thurrott، اپلیکیشن Project Cheshire مایکروسافت در حال حاضر در حالت بتا خصوصی به سر می برد. این احتمالا می تواند به این معنا باشد که ممکن است مایکروسافت به طور رسمی این اپلیکیشن را در چند ماه آینده عرضه کند.

در گزارش اولیه ای که در ماه می در مورد Project Cheshire منتشر شده بود، اعلام شده بود که این اپلیکیشن بر روی دستگاه های ویندوز ۱۰ از جمله رایانه های شخصی و موبایل در دسترس خواهد بود – و اکنون، همچنین به نظر می رسد که مایکروسافت Cheshire را برای اندروید و iOS نیز ساخته است:

cheshire-ios

به نظر می رسد Project Cheshire یک سرویس بسیار جالب و تمیز باشد، اما پرسش مهمی که هنوز وجود دارد این است: دقیقا چرا مایکروسافت اقدام به ساخت یک اپلیکیشن to-do list دیگر کرده است؟ این غول نرم افزاری، در سال ۲۰۱۵ Wunderlist را خریداری کرد، که این باور وجود دارد که به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های  to-do list موجود است. علاوه بر این، این شرکت وان نوت را نیز می سازد که می تواند همچنین به عنوان یک اپلیکیشن to-do list مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، Project Cheshire می تواند به طور بالقوه به روز رسانی بزرگی باشد که برای Wunderlist در تمام سیستم عامل خواهد آمد، ولی همچنین می تواند یک سرویس مستقل نیز باشد!

طبق معمول ما باید در هفته های آینده شاهد تصاویر بسیار بهتر و بیش تری از این اپلیکیشن باشیم.

نظر شما در مورد اپلیکیشن Project Cheshire چیست؟

منبع :

MSPU

2034 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mahmoud A
پاسخ دهید سه شنبه 17 آبان 1395

سلام دوستان یه لینک گروه وینفونی میخوام سوال دارم کسی داره بهم بده ؟ممنون میشم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,