windows10-intel-project-evo-1024x576_story
برای اولین بار کنفرانس WinHEC در چین برگزار شد ولی رونمایی های بارزی در این کنفرانس اتفاق افتاد. یکی از آن ها Project Evo بود که در این پروژه راه های جدیدی برای دستگاه ها ایجاد خواهد شد تا از آخرین پیشرفت ها در عرصه امنیت، هوش مصنوعی، کرتانا، واقعیت ترکیبی و گیمینگ استفاده کنند. اکنون زمان عرضه ی آن مشخص شده است.

در این پروژه مایکروسافت و اینتل برای ساخت دستگاه هایی همکاری می کنند تا از آخرین پیشرفت ها در زمینه هوش مصنوعی و کرتانا برخوردار باشند، پیشرفت هایی از قبیل ارتباط کلامی در فاصله دور کنترل ایه می توانید در اتاق بزرگی با کرتانا در ارتباط باشید و مثلا ترانه ای را پخش کنید؛ و آخرین دستاورد ها در زمینه احراز هویت بیومتریک با ویندوز هلو؛ واقعیت ترکیبی که تجربه استفاده از آن را برای همگان ممکن می سازد و در آخر نوآوری های صنعت گیمینگ که شامل پشتیبانی از HDR  و تکنولوژی صدا سازی در محیط می شود

مایکروسافت در همکاری با اینتل همچنین به دنبال راه های جدیدی برای قدرتمندتر کردن ماشین ویندوز ۱۰ مبتنی بر کوالکام است. سخنگوی این شرکت در این باره توضیح داده است:

پروژه Evo با همکاری اینتل برای تکامل رایانه ها خواهد بود. با یکدیگر بر روی توسعه ی واقعیت ترکیبی و نسل بعدی آینده در میلیون ها مخاطب رایانه و HMD کار خواهیم کرد تا هر انچه ممکن است در رایانه ها ایجاد شود را فراهم کنیم. انتظار داریم دستگاه هایی با تجارب و تکنولوژی هایی که درباره آن صحبت شد طی ۱۲ ماه آینده از هالیدی ۲۰۱۷ شاهد باشیم.

در این مصاحبه صحبتی درباره رایانه های کوالکامی و پشتیبانی آن ها از پروژه Evo نشد و خبر خوب فعلی حضور این دستگاه ها در سال آینده در میان کاربران است. همچنین جدول زمانی هالیدی ۲۰۱۷ بایستی شاهد حضور Redstone 3 بعد از به روز رسانی Creators نیز باشیم.

منبع :

NEOWIN

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
quasar
پاسخ دهید جمعه 19 آذر 1395

انفجار هسته ی واحد سیستم عامل ویندوز در راه است
سال آینده ، سال بلوغ و نوآوری مایگکروسافت خواهد بود
هرچند شما پنج یا ده سال آینده رو مد نظر بگیرید که چه خبرا در راه است

amirdz
پاسخ دهید شنبه 20 آذر 1395

نوکیا اکانت اپدیت شد
Nokia account

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,