تاکنون جزییات زیادی از کنسول انقلابی مایکروسافت Project Scorpio مشخص شده است، در این میان دو مسئله هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارند یکی طراحی ظاهری کنسول که در نمایشگاه E3 رونمایی خواهد شد، و دیگری قیمت این کنسول، مورد دوم هم ظاهرا مشخص شده است.

قیمت یکی از عوامل بسیار مهم و تعیین کننده در موفقیت هر محصول و به خصوص کنسول های بازی است، امروز یک خرده فروش آنلاین اسپانیایی در لیست قیمت های خود، قیمت این کنسول را درج کرده است. Xtralife.es قیمت کنسول را ۳۹۹.۹۹ یورو چیزی در حدود ۴۳۰ دلار درج کرده بود، که البته بعد از مدتی از روی سایت برداشته شده است اما برخی از کاربران توانسته اند این قیمت را ثبت و در فضای خبری منتشر کنند.

برای مقایسه بد نیست اشاره کنیم که این قیمت در حدود دو برابر نسخه ۵۰۰ گیگابایتی اکس باکس وان بدون کینکت است که توسط این خرده فروشی عرضه می گردد، اما به مراتب پایین تر از قیمتی است که بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کردند.

البته باید تاکید کنیم که این قیمت هنوز رسمی نیست، و می تواند صرفا یک اشتباه انسانی در سایت باشد، اما اگر این قیمت گذاری حقیقی باشد می تواند نقطه قوت دیگری برای این کنسول به حساب آید، چرا که با توجه به ویژگی های سخت افزاری اسکورپیو کاملا معقول و عادلانه به نظر می رسد.

به هر صورت برای اطلاع دقیق و قطعی از قیمت این کنسول بایستی تا خرداد ماه و برگزاری نمایشگاه E3 منتظر بمانیم.

منبع :

ONMSFT

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,