_ویندوز پنل جدید

اپلیکیشن Screen Sketch مایکروسافت به Snip & Sketch تغییر نام یافت تغییر نام در کنار ویژگی‌های جدید

مایکروسافت برای اولین بار در بیلد پیش نمایش 17704 رد استون 5 در ماه ژوئن قابلیت Screen Sketch را معرفی کرد. این اپلیکیشن به عنوان جایگزینی برای Snipping Tool که گزینه اصلی ضبط صفحه برای کاربران ویندوز 10 به شمار می‌آید عرضه شد و تمام قابلیت‌های Snipping Tool را به همراه برخی ویژگی‌ها و بهبودهای بیشتر به کاربران ارائه می‌دهد. اکنون مایکروسافت تصمیم گرفته نام این اپلیکیشن را تغییر دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در آخرین به‌روزرسانی منتشر شده برای اپلیکیشن Screen Sketch که اکنون برای اینسایدرها در دسترس است، تعدادی تغییر جالب معرفی شده  که از میان آنها می‌توان به تغییر نام برنامه به Snip & Sketch و گزینه‌های جدید ضبط صفحه اشاره کرد.

این برنامه اکنون به نسخه 10.1807.2286.0 ارتقا یافته و همان طور که در تصویر مشاهده می‌شود، نوار عنوان در برنامه اکنون به جایSketch Screen“، نام “Snip & Sketch” را نشان می‌دهد. به طور مشابه، منوی New اکنون چندین روش جدید برای ضبط صفحه نمایش شما را نشان می‌دهد. در حالی که یکی از این گزینه‌ها به شما اجازه می‌دهد بلافاصله یک اسکرین شات بگیرید (همانند همیشه)، دو گزینه دیگر به شما این امکان را می‌دهد که با تأخیر به مدت سه یا 10 ثانیه، از صفحه نمایش خود عکس بگیرید. البته نکته عجیب این است که پس از استفاده از این گزینه‌ها هیچ گونه شمارش معکوسی نمایش داده نمی‌شود و به همین دلیل، متوجه شدن این که دقیقاً چه زمانی اسکرین شات گرفته خواهد شد کمی دشوار است. با این حال به نظر می‌رسد که این موضوع در نسخه‌های آینده تصحیح خواهد شد.

در نظر داشته باشید که این تغییرات در حال حاضر فقط برای اینسایدرهای حلقه Skip Ahead معرفی شده است، بنابراین در هنگام عرضه رسمی آن، احتمالاً یک نسخه بهتر به همراه گزینه‌های جدید بیشتر برای عکس برداری از صفحه نمایش در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع :

NEOWIN

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,