چند ماه پیش بود که مایکروسافت سرفیس گو اولین تبلت قیمت پایین برند سرفیس را معرفی کرد. سرفیس گو به‌رغم داشتن قیمت 399 دلاری در مدل پایه به هیچ عنوان محصول بی‌کیفیتی نیست و در تمامی بخش‌های آن کیفیت و دقت تیم سرفیس به چشم می‌خورد. اخیرا نسخه LTE این تبلت تاییدیه FCC را دریافت کرده که به معنی نزدیک بودن زمان عرضه این دستگاه است.

محصولات سرفیس با توچه به برچسب قیمتی بالایی که دارند، همواره طیف خاصی از مشتریان و بازار را هدف قرار داده‌اند. آخرین محصول ارزان قیمت برند سرفیس که در چند سال اخیر معرفی شده بود، سرفیس 3 بود که با توجه به کیفیت بسیار خوب خود، با اقبال بالایی از سوی مشتریان مواجه شد. مایکروسافت پس از وفقه‌ای چند ساله با معرفی سرفیس گو بار دیگر محصولی مناسب برای کاربران دارای محدودیت بودجه ارایه کرد. سرفیس گو در حقیقت محصولی است که دانش‌آموزان را هدف قرار داده است، قیمت 399 دلاری این تبلت در مدل پایه باعث شده تا طیف وسیعی از کاربران امکان خرید آن را داشته باشند.

در زمان رونمایی از Surface Go مایکروسافت اعلام کرد که نسخه LTE این محصول در دستور کار تیم سرفیس قرار داشته و تا انتهای سال جاری به درست خریداران خواهد رسید. اخیرا سایت FCC حکایت از این دارد که سرفیس گو LTE اخیرا تاییدیه مربوطه را دریافت کرده و بدین ترتیب تا عرضه نهایی این محصول زمان زیادی باقی نمانده است.سرفیس گو LTE در تاریخ 1 اکتبر تاییدیه FCC با شماره FCC ID C3K1825 را دریافت کرده است. در اینجا بد نیست اشاره کنیم که نسخه معمولی سرفیس گو دارای شماره تاییدیه C3K11825 بوده است. با این تفاسیر به احتمال زیاد در هفته‌های پیش‌رو و قبل از شروع فصل تعطیلات سال جدید میلادی شاهد عرضه این دستگاه به بازار خواهیم بود.برطبق اسناد منتشره از این محصول، سرفیس گو LTE از باندهای مخابراتی بسیار متنوعی نظیر LTE Band 4، LTE Band 5 و … پشتیبانی کرده که این مسئله بدین معنی است که کاربران سراسر دنیا بدون هیچ گونه مشکل امکان استفاده از سیم کارت LTE اپراتور کشور خود را با سرفیس گو خواهند داشت.

منبع :

WINDOWS LATEST

1268 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: