طراحی سرفس پروهای مایکروسافت به گونه است که امکان استفاده از لوازم جانبی نسل بعدی را به دستگاه های نسل قدیم می‌دهد، بنابراین کاربران سرفس قادر هستند بدون نیاز به تغییر دستگاه از برخی امکانات یا قابلیت های دستگاه نسل بعدی بهره‌مند شوند. این مسئله یکی از مواردی است که باعث افزایش ارزش این برند شده است. مایکروسافت اخیرا به‌روزرسانی جدیدی را برای سرفس پرو 4 منتشر کرده که تغییراتی در جهت استفاده از لوازم جانبی جدید را فراهم آورده است.تاریخ به‌روزرسانی جدید برای 14 سپتامبر یعنی حدودا یک هفته پیش بوده است اما یکی از تغییرات مهم ناشی از این به‌روزرسانی امروز اعلام شده است. این به‌روزرسانی که برای سرفس پرو 4 منتشر شده باعث می‌شود این دستگاه بتواند به‌صورت کامل از تایپ کاور خاص سرفس پرو جدید، پشتیبانی کند. اکنون نگاهی خواهیم داشت به لیست تغییرات اعمال شده:

  • به‌روزرسانی سفت افزار اسکنر اثر انگشت سرفس با شماره نسخه 2.2.11.0 برای تایپ کاور سرفس پرو و تایپ کاور Signature سرفس پرو.
  • به‌روزرسانی Surface PTP Filter-HID با شماره نسخه 1.0173.1 که پشتیبانی از تایپ کاور سرفس پرو و تایپ کاور Signature سرفس پرو را میسر می‌سازدو
  • به‌روزرسانی Surface Pro Type Cover Integration- HID با شماره نسخه 1.0.2.0 که پشتیبانی از تایپ کاور سرفس پرو و تایپ کاور Signature سرفس پرو را فراهم می‌آورد.
  • به‌روزرسانی Surface Smart Cover Backlight با شماره نسخه 3.0.0.0 که پشتیبانی نور پس زمینه در تایپ کاور سرفس پرو و تایپ کاور Signature سرفس پرو را ممکن می‌سازد.

با این تغییرات اکنون سرفس پرو 4 به‌صورت کامل از تایپ کاور سرفس پرو جدید پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر در هفته پیش این به‌روزرسانی را دریافت کرده اید، اکنون به‌صورت کامل و بدون هیچ گونه مشکلی قادر به استفاده از تایپ کاور سرفس پرو جدید هستید. اگر تاکنون این به‌روزرسانی را دریافت نکرده اید با مراجعه به ویندوز آپدیت قادر به دریافت آخرین سفت افزار سرفس پرو 4 خود خواهید بود.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,