_سرفیس پنل جدید

سرفیس پرو همچنان محبوب ترین سرفیس مایکروسافت می باشد این محصول همچنان از سرفیس بوک و سرفیس لپ تاپ محبوب تر می باشد

مایکروسافت نسخه های مختلفی را از مجموعه سرفیس خود به بازار معرفی کرده که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود بوده و طرفداران خود را دارند. اما بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط AdDuplex سرفیس پرو همچنان محبوب ترین و پرفروش ترین محصول از این مجموعه می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.بر اساس جدیدترین آمار ارایه شده توسط  AdDuplex در ماه نوامبر، سرفیس پرو (2017) پرفروش ترین در میان سری جدیدی سرفیس ها می باشد. این آمار حاکی از سهم 9.2 درصدری سرفیس پرو در فروش دارد، 7.5 درصدر از فروش مرتبط با سرفیس بوک بوده و 2.0 درصد نیز مرتبط با سرفیس لپ تاپ بوده است.

بررسی این آمار به از آن جهت جالب توجه است که به ما این امکان را می دهد تا متوجه شویم که کدام مدل از مجموعه سرفیس در میان کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است. البته عده ای ممکن است این آمار را مورد بحث قرار دهند. به اعتقاد آن ها سرفیس بوک در مقایسه با سرفیس پرو گران تر بوده و در نتیجه بازار و خریدار کمتری را دارا می باشد و از طرف دیگر سرفیس لپ تاپ را در مقایسه با سرفیس پرو با در نظر گرفتن تمامی موارد سخت افزاری و ظاهری، کم ارزش تر می دانند و در نتیجه فروش بیشتر سرفیس پرو را موضوع عجیبی نمی دانند.

مایکروسافت بدون شک به تولید محصولات سرفیس در مدل ها و شکل سنتی خود ادامه خواهد داد، اما آنچه از این اطلاعات می توان متوجه شد علاقه بیشتر کاربران به محصولات دو در یک این کمپانی یعنی سرفیس و سرفیس پرو می باشد.

آمار ارایه شده توسط AdDuplex اطلاعاتی را در رابطه با نحوه پیشرفت و فرآیند به روز رسانی های ویندوز 10 مایکروسافت در اختیار ما قرار می دهد. به روز رسانی پاییز (Fall Creators Update) در حال حاضر برای تمامی پنج نوع PC ارایه شده است و کامپیوتر های سرفیس مایکروسافت در زمینه دریافت این به روز رسانی پیشرو بودند و زودتر از سایرین این به روز رسانی را دریافت کردند. که البته این تاکتیک و نحوه عملکرد با عملکرد گذشته مایکروسافت تفاوت دارد که در آن زمان به روز رسانی سرفیس پرو 3 با تاخیر ارایه شد. همچنین نکته قابل توجه دیگر این است که این به روز رسانی ها با سرعت بیشتری در حال نصب بر  روی سیستم های کاربران می باشند. سری جدید به روز رسانی ها بر روی کامپیوتر های 20 درصد از کاربران نصب شده در حالی در گذشته این آمار برابر با 18 درصد بوده است.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع :

MSPOWERUSER

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,