microsoft-event-big

مایکروسافت امروز رویداد ویندوز ۱۰ را برگزار می کند. این مراسم بزرگترین رویداد مایکروسافت در سال جاری خواهد بود. سال گذشته مایکروسافت در این کنفرانس محصولات مرتبط با دسته سرفس را معرفی نمود. اما امسال هنوز مشخص نیست که دقیقا باید منتظر چه محصولاتی باشیم. در این مطلب به سوالات عمده در مورد کنفرانس امروز می پردازیم.

کنفرانس دقیقا در چه زمانی برگزار می شود؟

رویداد مایکروسافت ویندوز ۱۰ سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده است تا در تاریخ ۵ آبان و در ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت ایران برگزار شود. همچنین اگر از کشوری غیر از ایران ما را همراهی می کنید، می توانید زمان دقیق برگزاری این رویداد به وقت محلی خودتان را در این صفحه پیدا کنید. کافی است شهر محل سکونت خود را در لیست پیدا کرده و زمان مقابل آن را نگاه کنید. در ضمن انتظار می رود این رویداد ۹۰ دقیقه به طول بی انجامد.

محل برگزاری کنفرانس کجاست؟

این رویداد در مرکز شهر نیویورک در منطقه منهتن در کشور ایالات متحده برگزار می شود.

آیا امکان مشاهده زنده رویداد به صورت استریم وجود دارد؟

بله این رویداد به صورت زنده توسط سایت وینفون پوشش داده خواهد شد. با کلیک بر روی لینک تماشای زنده کنفرانس که در سایت قرار داده شده است، می توانید مراسم را مشاهده کنید. پس، پیش از شروع کنفرانس به سایت ما مراجعه کرده و وارد پستی که عنوان پخش زنده کنفرانس دارد شوید.

آیا وبلاگ نویسی زنده در سایت انجام می شود؟

بله. وبلاگ نویسی زنده این رویداد دقایقی قبل از پخش ویدیویی در سایت وینفون شروع می شود و شما می توانید از اینجا به آن دسترسی داشته باشید. ما برای شما کنفرانس را لحظه به لحظه گزارش خواهیم کرد. همچنین تصاویری از رویداد به صورت همزمان بر روی سایت می رود تا هرچه بیش تر در جریان اتفاقات و حال و هوای کنفرانس قرار بگیرید.

انتظار چه مواردی را داشته باشیم؟

مایکروسافت بدون شک جزییات بسیاری را از به روز رسانی رداستون ۲ (و حتی رداستون ۳) معرفی خواهد نمود. پس منتظر معرفی ویژگی های هیجان انگیز در این زمینه باشید. همچنین شرکت در این کنفرانس سرفس All in One را تحت عنوان سرفس Studio (احتمالا) به همراه بلندگوی دستیار خانگی معرفی خواهد کرد. همچنین اگر می خواهید به ریز جزییات معرفی های مورد انتظار در کنفرانس نگاهی بیندازید، این مطلب را مطالعه کنید.

آیا برای شما ویدیوهای نگاه نزدیک قرار خواهیم داد؟

البته بلافاصله بعد از پایان کنفرانس، ویدیو های نگاه نزدیک در سایت قرار خواهد گرفت. پس وقتی کنفرانس به پایان رسید با ما همراه باشید تا با اخبار جانبی و همچنین ویدیو های نگاه نزدیک از دستگاه هایی احتمالی که توسط شرکت معرفی می شود در خدمت شما باشیم.

منبع : وینفون
306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
adib reza kamrani
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

اوه اوه اوه
یه دفعه بزنه و گوشی معرفی کنه…اونم یه دفعه سرفیس فون باشه 😂😆
چییییی مییییییشه…😂

amrollah
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

اوووووف،،،راس میگی،،،،چی مییییشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,