_INSIDERS_story

برنامه اینسایدر ویندوز، جزو مهمترین برنامه های مایکروسافت برای پیشرفت و توسعه ی سیستم عامل ویندوز ۱۰ بوده است که امروز دقیقا دوساله می شود. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت در ابتدا ویندوز اینسایدر را برای تسترهای شرکتی و مهندسان خود منتشر کرد، اما در ادامه و با انتشار ویندوز ۱۰ در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۴ و نسخه موبایلی آن در ۱۲ فوریه همان سال این پروژه را برای عموم کاربران در دسترس قرار داد. برنامه ی اینسایدری مایکروسافت که برای بررسی بازخوردهای کاربران ویندوز ۱۰ رایانه و ویندوز ۱۰ موبایل بود، مشکلات گزارش شده را کشف و در به روزرسانی ها برطرف می کرد. این مشکلات در بیلدهای پیش نمایش که در اختیار اینسایدرها قرار می گرفت گزارش می شد.

این نقشه ی راه در حالی وارد سال سوم می شود که ردموندی ها در ابتدای کار دربالاترین حد انتظارشان، حدود ۵۰۰ هزار اینسایدر را تخمین می زدند اما طی آخرین آمار ۷ میلیون اینسایدر تا سپتامبر ۲۰۱۵ در کنار مایکروسافت حضور داشته اند و به توسعه این سیستم عامل کمک کرده اند.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
رضا صالحی
پاسخ دهید یکشنبه 10 مهر 1395

چ عکس باحالی آدم حس میکنه گربه هه میخاد اون کیکو بکوبه تو صورت آدم … از بس که!

nima
پاسخ دهید یکشنبه 10 مهر 1395

به نظرم کاره بی فایده ای بود حداقل توی بخش موبایل پیشرفت ضعیفی داشت. ویندوز ده موبایل داریم با کلی باگو ضعف های خودش

  win
  پاسخ دهید یکشنبه 10 مهر 1395

  موافقم ، کافیه فقط تو اجرای بازی مث کروزی رود یه گوشی که وین ۱۰ داره با گوشی که وین ۸.۱ داره مقایسه کرد…

   ali
   پاسخ دهید یکشنبه 10 مهر 1395

   دوست عزیز هدف ویندوز ۱۰ با ویندوز ۸.۱ فرق داره ویندوز ۱۰ یک هسته خیلی خیلی قوی تر داره که برای کانتینیوم و کلی امکانات برای پرچمدار ساخته شده اگه مایکروسافت می خواست ویندوز ۸.۱ رو ادامه بده دیگه باید بی خیال پرچمدار می شد چون همه کار های که یک پرچمدار می کرد یک میان رده هم می کرد ولی الان ویندوز ۱۰ کاری رو داره انجام میده که در توان میان رده و پایین رده نیست مثل کانتینیوم ونیاز به هسته قوی تر بود تا در آینده بتونن برنامه های وین۳۲ رو روش اجرا کنن ویندوز ۸.۱ هستش خیلی خیلی بهینه و ضعیف طراحی شده بود و قدرت اجرای کانتینیوم رو نداشت

    حسین
    پاسخ دهید دوشنبه 11 مهر 1395

    دوست عزیز شما داری میگی اگه ویندوز ۸.۱ رو ادامه میداد اونوقت توانایی های بالارده با پایین رده فرقی نداشت خب این کجاش بده !

gerashiran
پاسخ دهید سه شنبه 19 مهر 1395

سلام کسی میدونه الان میشه اینسایدر شد یا نه؟
میخوام گوشیمو به پیش نمایش ویندوز ده آپدیت کنم آیا راهی هست؟
گوشیم هم ۱۳۲۰ اِ

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,