ویندوز Core OS، یک نسخه ماژولار و سازگار از ویندوز است که مختص دستگاه‌های تاشو توسعه داده شده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وب سایت Windowslatest، مایکروسافت ممکن است در حال توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از اکشن سنتر به طور خاص برای ویندوز Core OS باشد. برای اطلاعات بیش‌تر در ادامه با وینفون همراه باشید.

بولیانگ دای (Boliang Dai)، که یک مهندس نرم‌افزار در مایکروسافت است، در اطلاعات پروفایل خود به زیرکی نشان داده که در حال کار بر روی یک اکشن سنتر جدید برای ویندوز Core OS است. او در هنگام فهرست نقش‌های خود به عنوان مهندس نرم‌افزار در توسعه ویندوز شل، “توسعه اکشن سنتر برای ویندوز Core OS” را نیز اضافه کرده است. بنابراین ممکن است در آینده یک نسخه جدید از اکشن سنتر را شاهد باشیم.

البته که می‌دانیم، ویندوز Core OS تنها هسته سیستم عامل و اکشن سنتر بخشی از پوسته ویندوز است. با توجه به لغو شدن توسعه پوسته‌هایی مانند پولاریس و اندرومدا، اعتقاد بر این است که مایکروسافت در حال طراحی پوسته Santorini برای دستگاه‌های با دو صفحه نمایش می‌باشد.

ما قبلا دیدیم که Santorini از یک منو استارت جدید استفاده خواهد کرد؛ هر چند تغییرات جدید و خاصی که قرار است با منو استارت جدید اتفاق بیفتد هنوز مشخص نشده است.

نظر شما چیست؟ آیا شما با یک اکشن سنتر جدید موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,