به تازگی مایکروسافت یک اپلیکیشن جدید به نام Your Phone را در مایکروسافت استور منتشر کرده که به نظر می‌رسد برای همگام‌سازی بیشتر و دقیق‌تر  گوشی و کامپیوتر به یکدیگر طراحی شده است. با این حال این شرکت هنوز توضیحاتی برای اپلیکیشن Your Phone منتشر نکرده و ما نمی‌دانیم که هدف آنها از انتشار این اپلیکیشن دقیقاً چه بوده است. در ادامه همراه وینفون باشید.

به نظر می‌رسد اپلیکیشن Your Phone عملکردی بسیار شبیه به قابلیت Continue on your PC داشته باشد و اساساً به نظر می‌رسد با این هدف ارائه شده که کاربران را تشویق کند تا گوشی iOS و اندرویدی خود را با کامپیوتر ویندوز 10 خود پیوند دهند.

این برنامه به ما یادآوری می‌کند که مایکروسافت هنوز راه زیادی برای اهداف در نظر گرفته شده برای Continue on Your PC در پیش دارد و برای مثال اپلیکیشن اوت لوک برای اندروید، همچنان قابلیت ادامه کار روی کامپیوتر را ارائه نمی‌دهد.

هنوز اپلیکیشن Your Phone به طور رسمی معرفی نشده و باید ببینیم مایکروسافت قصد دارد با این اپلیکیشن چه اقداماتی را انجام دهد. در حال حاضر از طریق این لینک می‌توانید به اپلیکیشن Your Phone در مایکروسافت استور دسترسی پیدا کنید.

به نظر شما این اپلیکیشن چه کاربردهایی خواهد داشت؟

منبع : وینفون
2226 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید شنبه 15 اردیبهشت 1397

که البته بدرد اندروید و ای او اس میخوره 🙂

Lumia x
پاسخ دهید یکشنبه 16 اردیبهشت 1397

ما از درون ضربه خوردیم

vahid
پاسخ دهید یکشنبه 16 اردیبهشت 1397

و همچنان عزیزان ویندوزفونی میتونن با کابل یو اس بی اتصال گوشی هاشون رو با پی سی برقرار کنن…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,