band3

از بسیاری جهات، دستگاه های مایکروسافت بند واقعا بسیار خوب بودند و کاربران می توانستد به این دستگاه ها بر روی ویندوز فون و همچنین آیفون و اندروید دسترسی داشته باشند و یک گزینه ی مناسب و کاربردی برای صاحبان گوشی های هوشمند به حساب می آمدند. با این حال در هفته های گذشته، این شرکت تصمیم گرفت که به برنامه های خود برای ادامه ی عرضه ی دستگاه های جدید بند خاتمه دهد، به این معنی که ما دیگر بند ۳ را مشاهده نخواهم کرد. با وینفون همراه باشید.

  با این حال، این بدان معنا نیست که مایکروسافت بر روی این دستگاه کار نمی کرده است. اکنون یکی از کاربران وب سایت Windows Central تصاویری را منتشر کرده است که به نظر می رسد مربوط به یک نمونه ی اولیه از مایکروسافت بند ۳ باشد، که ویژگی های جدیدی از جمله ضد آب بودن را داراست!

با توجه به گزارش این فرد، مایکروسافت بند ۳ شامل ویژگی های جدیدی نسبت به بند قبلی می باشد که بدین شرح است:

  • ضد آب
  • EKG (الکتروکاردیوگرام یا نوار قلب) با ردیابی فشار خون
  • RFID (شناسایی با فرکانس رادیویی)

بند ۳ همچنین دارای یک کاشی مربوط به ورزش شنا می باشد، که جلسات شنا را مشابه دیگر کاشی های مربوط به پیاده روی یا دوچرخه سواری، ردیابی و پیگیری می کند. علاوه بر این، یک کاشی برای نمایش و پیگیری آمار فشار خون به همراه جزئیات وجود دارد، که قابلیت ویژه و منحصر به فرد دیگری برای کسانی که از بند برای سلامتی خود استفاده می کنند، می باشد.

band3tiles

جدای از این ها، به نظر می رسد نمونه ی اولیه ی بند ۳ تقریبا با بند ۲ مشابه است که البته اصلا چیز بدی نیست، زیرا بند ۲ دارای یک طراحی بسیار جذاب و مناسب بوده است. صرف نظر از این، بسیاری از کاربران بند امیدوار بودند که مایکروسافت، در بند جدید خود به جای اضافه کردن سنسور های اضافی، آن را نازک تر و با راحتی بیش تری بسازد. البته این موضوع دیگر چنندان اهمیت ندارد، زیرا با توجه به گزارش های متعدد، تولید بند ۳ لغو شده است و تیمی که در حال کار بر روی بند بوده اند، منحل شد است.

در حال حاضر به نظر نمی رسد که امسال هیچ نشانه ای از معرفی بند ۳ توسط مایکروسافت وجود داشته باشد. شاید آن ها قصد دارند که دیگر تولید کنندگان را برای حضور در این میدان و تولید دستگاه های بند خودشان که از خدمات سلامتی مایکروسافت استفاده می کنند، تشویق کنند. یا شاید هم مایکروسافت به دنبال معرفی و عرضه ی یک دستگاه پوشیدنی تماما جدید باشد!

نظر شما در مورد مایکروسافت بند ۳ چیست؟ آیا بهتر نبود این دستگاه به بازار ارائه می شد؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1871 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
~پریسا
پاسخ دهید پنجشنبه 21 مهر 1395

این بیلد اخر بد شده ها 😐
قبلی هم هم بد شد
ولی قبل اینا رو راضی بودم

الان اج خیلی خوب نیست، new tab باز کنی، صفحه رو لود نمیکنه تو پس زمینه، باید بری توی همون تب و یه مقدار وایستی

نرم افزار فوتو همبرای اولین باره میبینم، هی هنگ میکنه و دیر باز میشه…

دو بیلد عقب تر به نظرم خیلی خوب بود!

Amar
پاسخ دهید پنجشنبه 21 مهر 1395

ماکروسافت داره چکار میکنه همش تعطیل میکنه. فکر کنم کلا داره رو کسب و کار و ابری و اموزش که پر سودتره کار میکنه و بیخیال موبایل.

ابراهیم
پاسخ دهید پنجشنبه 21 مهر 1395

اگر مایکروسافت شخصا کسیو نفرسته لومیا ۷۳۰ رو ازم نگیره! تا حداقل یک ساله دیگه ازش استفاده میکنم. حتی اگر تمام سرویساشو و حتی وینفونشو دیگه ساپورت نکنه. تا وقتی یه گوشی و یا برند بهتر ببینم اینو نگهمیدارم. البته با ویندوز موبایل و ایسر از ۸۹وارد جمع ویندوزیا شدم
توی اندروید برندای خوبی هست اما اندروید رو دوست ندارم. اپل فوقالعاده زیبا و شیکه ولی الکی گرونه و حاضر نیستم برای کلاس و فشن حساب بانکیمو سه میلیون جابجا کنم.
تبلتها و لپتاپهای اپل ارزش خرید بیشتری نسبت به گوشیش دارن.

Alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 21 مهر 1395

حیف شد
من منتظر بودم تا اینو بگیرم
ولی اگه مایکروسافت یه ساعت ده خیلی خوبه
من که میخرم

HaDi
پاسخ دهید پنجشنبه 21 مهر 1395

حس میکنم مایکروسافت میخواد یه ساعت هوشمند بده بیرون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,