xboxelite-1.0.0

پخش موسیقی در پس زمینه قابلیتی است که خواهان بسیار دارد. این ویژگی در به روز رسانی سالگرد اکس باکس وان که به تازگی انتشار آن آغاز شده اضافه خواهد شد. مایک ایبارا در حساب توییتر خود درباره‌ی این ویژگی گفته است. برای جزییات بیشتر با وینفون همراه باشید.

همانطور که گفتیم پخش موسیقی در پس زمینه از طرف کاربران در خواست های بسیاری داشته است. مایک ایبارا در حساب توییتر خود در ابتدا به موجود بودن این قابلیت در نسخه پیش نمایش اکس باکس گفت و اینکه بقیه اپلیکیشن ها به غیر از Groove Music هم به این ویژگی مجهز می شوند.

Groove Music در نسخه پیش‌نمایش از پخش موسیقی پس زمینه پشتیبانی می کند و اپلیکیشن های دیگر به زودی اضافه خواهند شد.

اما در توییت دیگری تصحیح کرد که این ویژگی هنوز در اختیار کاربران پیش نمایش قرار نگرفته اما به زودی به روز رسانی را دریافت می کنند.

تصحیح میکنم: این ویژگی به زودی در نسخه پیش نمایش خواهد بود.

اگر شما هم کاربری هستید که بیلد های پیش نمایش را دریافت می کند به زودی این به روز رسانی را که حاوی پخش موسیقی پس زمینه است را دریافت می کنید. هنوز اپلیکیشن های زیادی از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند اما به زودی با به روز رسانی هایی، اکثر این برنامه ها باید این قابلیت را به لیست موارد پشتیبانی شده ی خود اضافه کنند.


آیا شما هم از طرفداران این ویژگی هستید؟

منبع :

WINBETA

299 پست
آرش ابراهیم زاده
:)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sayan
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

عدم آپدیت ویندوز دسکتاپ و ماندن تو بیلد ۱۴۳۸۸ و پیغام خطا زیر داده می شود .
your windows License will expric soon
you need a active windows in settings
با توجه به اینکه اینسایدر بوده و ویندوز قبلا” اکتیو نشده بود و با اینسایدر شدن اکتیو شده باز دوباره پیغام بالا اینرو میرسونه که اکتیو بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,