عنوان واقعیت مجازی Transference که مدت زمان بسیاری از معرفی آن توسط شرکت یوبیسافت نمی‌گذارد، از هم اکنون و برای کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

این بازی که با همکاری شرکت اسپکتر ویژن (SpectreVision) و استودیو یوبی سافت مونترال (Ubisoft Montreal) ساخته شده است، تر‌کیبی از دو مدیوم سینما و بازی ویدیویی است. در این بازی می‌توانید وارد ذهن دیجیتالی دیگران شوید و با هدف کمک به حل مشکلات، در آن‌ها کاوش کنید. این بازی واقعیت مجازی و ترسناک روانشناختی، بر‌پایه حل پازل‌ها بنا شده است و از ویژگی‌هایی همچون روایت چند شاخه و بازیگران واقعی بهره می‌برد.

بازی Transference برای ساختن فضای ناراحت‌کننده خود از ترکیب تکنیک‌های سینما و بازی‌های ویدئویی استفاده کرده است. بازیکنان در حین تجربه معماهای یک ذهن آشفته، روایتی چند شاخه را نیز دنبال می‌کنند که توسط بازیگران واقعی به تصویر درآمده است. هر دو جنبه سینمایی و انیمیشنی Transference، تجربه‌ای واقع گرایانه ارائه می‌دهد.

علی رغم اینکه بازی Transference برای هدست‌های واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر، , Oculus Rift و HTC Vive عرضه می‌شود، اما دارندگان کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز می‌توانند این عنوان ترسناک روانشناختی را تجربه کنند. اگر در رابطه با این عنوان متفاوت کنجکاو هستید، می‌توانید به صفحه استیم آن مراجعه و اطلاعات مفیدی کسب کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

296 پست
رسول امینی
Played My First Game In 2005 Which It Was Resident Evil 4, A Huge Fan Of Video Games And Spend A Lot Of Time On Playing. On My Spare Time I Write Articles For WinPhone
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,