_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اضافه شدن پشتیبانی از ماوس و کیبورد به نسخه بتا ماینکرفت اکس باکس وان تحقق خواسته ای دیرینه

یکی از خواسته های دیرینه کاربران ماینکرفت در اکس باکس وان اضافه شدن پشتیبانی از ماوس و کیبورد در این بازی بود، با توجه به ماهیت بازی و گیم پلی آن، ماوس و کیبورد می‌توانند تجربه بهتری را در قیاس با کنترلر اکس باکس فراهم آورند. مایکروسافت ندای کاربران را شنیده و بالاخره پشتیبانی از ماوس و کیبورد را به نسخه بتا بازی افزوده است.

بدون شک ماینکرفت یکی از محبوب ترین بازی های حال حاضر بسیاری از پلتفرم ها است، این بازی از هماهنگی بسیار خوبی با کنترلر ها اکس باکس وان برخوردار است، با این حال با توجه به شکل خاص گیم پلی این بازی و وجود گزینه های متعدد هنگام ساخت دنیای بازی، تجربه بازی با کنترلرهای اکس باکس تا حدی دشوار است.

کاربران زیادی به علم به این مسئله درخواست افزوده شدن پشتیبانی از ماوس و کیبورد را برای این بازی محبوب داشته اند، ظاهرا خواسته این دسته از کاربران در حال تحقق است و شرایط به نفع آنها در حال تغییر است. مایکروسافت درنظر دارد تا نسخه ارتقا یافته ای از این بازی را که امکان انجام بین پلتفرمی را دارا است منتشر سازند. یکی از مهمترین امکانات این نسخه جدید امکان استفاده از ماوس و کیبورد برای کنترل بازی است، البته این قابلیت ابتدا در نسخه بتا بازی در بوته آزمایش قرار می‌گیرد.

توسعه دهندگان بازی هنوز در مورد قطعیت افزوده شدن پشتیبانی از ماوس و کیبورد به نسخه نهایی بازی اظهار نظر نکرده اند، اما با توجه به عرضه این قابلیت برای نسخه بتا این امید وجود دارد تا این قابلیت راه خود را به نسخه نهایی باز کند. ما در وینفون به محض انتشار هرگونه اخبار تکمیلی در مورد این مسئله شما عزیزان را مطلع خواهیم ساخت.

منبع :

MSPU

1269 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,