_مایکروسافت پنل جدید

ماینکرفت Earth: فرایند پول در آوردن چگونه کار می‌کند (و چگونه خیر) ماینکرفت Earth به صورت رایگان خواهد آمد و اطلاعات تا اینجا از سیستم پول در آوردن اینگونه است

ماینکرفت یکی از بزرگ‌ترین و خلاقانه‌ترین بازی‌های ساخته شده در طول تاریخ است. این بازی که ساخته استودیو Mojang مایکروسافت و موجود روی چندین پلتفرم مختلف است به زودی شاهد یک تحول و یک نسخه جدید و جذاب خواهد بود.مایکروسافت به تازگی Minecraft Earth را معرفی کرد، آوردن دنیای Pokemon Go به واقعیت افزوده (AR) و ترکیب آن با خلاقیت اجتماعی ماینکرفت. بازیکنان می‌توانند ماجراجویی را با استفاده از تلفن‌های همراه اندرویدی و iOS شروع کنند، بلوک‌های نادر به دست آورند، سازه‌های بزرگ بسازند و مباحث منحصر به فرد برای فضاهای شخصی خود جمع‌آوری کنند.

به عنوان یک بازی رایگان، ماینکرفت Earth موجب بروز برخی از غارتگرانه‌ترین شیوه‌های‌ کسب درآمد در بازی‌های تلفن‌های همراه نخواهد بود. خوشبختانه مایکروسافت به نظر نمی‌رسد که همان مسیر بازی‌های دیگر را دنبال کرده باشد.

با صحبت کردن با تهیه کننده اجرایی جسی میریم، ما متوجه شدیم که ماینکرفت Earth، نوعی مدل بودجه دارد، اما به نظر نمی‌رسد که این سیستم تهاجمی باشد.

آیا در ماینکرفت Earth لوت باکس و یا پرداخت برای برد وجود دارد؟

در حالی که مایکروسافت هنوز آمادگی صحبت در مورد سیستم‌های کسب درآمد ماینکرفت Earth را ندارد، میریم مشتاق بود که به ما بگوید چه چیزی در آن دخیل نخواهد شد. طبق گفته میریم، ماینکرفت Earth هیچ‌گاه از درگاه زمانی، اتصال کوتاه، پرداخت برای برنده شدن یا عناصر لوت باکس بر مبنای کسب درآمد استفاده نمی‌کند. این چیزی است که او به ما گفت:

ما در حال حاضر تمرکز زیادی را بر روی کسب و کار نداریم، اما رویکرد ما قطعا یک رویکرد اول بازیکن است. ما هیچ گیم پلی‌ای بر مبنای کسب درآمد نداریم. ما هیچ گیم پلی‌ای را کوتاه نمی‌کنیم. هیچ پرداختی برای برنده شدن وجود ندارد، هیچ لوت باکسی وجود ندارد. ما تلاش می‌کنیم که در نحوه تعیین ارتباط با بازیکنان، معتبر باشیم، و ما سعی می‌کنیم یک روش بسیار ابتکاری برای کسب درآمد داشته باشیم.

قبل از اینکه پیش برویم شخصا لازم می‌بینم برای درک بهتر عظمت این موضوع قدری اطلاعات بیشتر به شما بدهم.بازی‌هایی که در چند سال اخیر ساخته شده‌اند از واژه‌ای به نام Monetization تشکیل شده‌اند. این واژه یعنی نحوه کسب درآمد سازنده بازی از بازی‌کنان. بحث ما هم دقیقا همین کلمه است.

هر مقدار بازی‌ساز این واژه را تقویت کند درآمدش موقتا بالاتر و مشترکین شرکت بیشتر عصبانی می‌شوند. این یک کلمه به قدری قدرت دارد که تمام مردم جهان به وضوح شاهد از بین رفتن و تکه تکه شدن بزرگترین شرکت‌های بازی‌سازی جهان به خاطر همین کلمه هستند.

از این سیستم‌ها می‌توان به لوت باکس‌ها، پرداخت‌های درون برنامه‌ای، تبلیغات و … اشاره کرد. مایکروسافت جزو تنها شرکت‌هایی است که استودیو‌های بازی‌سازی آن باهوش ماندند و مشتریان و مشترکین وفادار را با پول موقتی عوض نکردند. حداقل بخش اعظمی از بازی‌های این شرکت به درستی به دست افراد می‌رسند.

برخی از بازی‌های رایگان وجود دارند که به طور موثر شما را مجبور به “توقف بازی” برای مدتی می‌کنند، مگر اینکه شما به قولی سر کیسه را شل کنید و یا چند ساعت صبر کنید، در حالی که دیگران به شما اجازه پرداخت پول واقعی برای دور زدن اقتصاد بازی می‌دهند. فوق‌العاده است بدانید که ماینکرفت هیچ سیستمی در این زمینه ندارد.

سیستم کسب درآمد ماینکرفت Earth می‌تواند چگونه باشد؟

در حالی که هنوز اطلاعات ریزی نداریم، بسیار آسان است که چگونگی کسب درآمد را در ماینکرفت Earth حدس بزنیم. مایکروسافت در حال حاضر بسته‌های ظاهری زیبا و افزونه‌های تکسچر فراوان برای تجارب اصلی Minecraft را به فروش می‌رساند، و من انتظار دارم که همین کار را هم اینجا انجام دهد. علاوه بر این، بازی‌هایی مانند Pokemon Go به شما این امکان را می‌دهد که پول واقعی خود را برای افزایش فضای ذخیره‌سازی خود بپردازید، اما انجام چنین کاری در ماینکرفت نهایتا  می‌تواند یک کنسرو کرم باز کند، با توجه به اینکه فضای موجودی ثابت چندین سال است یک کمیت مرکزی در ماینکرفت بوده است. همچنین، به نظر می‌رسد که این درواقع جمله “هیچ پرداختی برای برنده شدن” را زیر سوال ببرد، زیرا بازیکنان با فضای ذخیره‌سازی بزرگتر به طور مؤثری از نظر تولید و جمع آوری امتیاز بیشتری دارند.

تا زمانی که اطلاعات بیشتری داشته باشیم، فقط باید امیدوار باشیم که مایکروسافت و توسعه دهندگان Mojang به حرف خود عمل کنند و کسب درآمد را در کاربر پسندترین حالت ممکن در نظر بگیرند، مخصوصا از آنجا که مایکروسافت Earth بدون شک محبوب جوانان خواهد بود.

به هر حال ماینکرفت اوریجینال هم یک بازی قدرتمند و محبوب است که دائما در حال آپدیت و آپگرید شدن است. می‌توانید از لینک زیر این نسخه محبوب از ماینکرفت را دریافت کنید.

لینک دانلود Minecraft

منبع :

WINDOWS CENTRAL

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,