شرکت Telltale بالاخره فصل دوم بازی Minecraft Story Mode را در کنار فصل اول این بازی برای ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان در دسترس قرار داد و به زودی سه فصل دیگر این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

فصل دوم این بازی دنباله ی فصل اول خواهد بود، یعنی ادامه ی ماجراهای Jesse (قهرمان داستان) و دوستانش. به گفته ی توضیحات بازی:

پس از آنکه Jesse و دوستانش توانستند Wither Storm را شکست دهند و با نجات دادن دنیا به قهرمانانی معروف بدل شوند، زندگی آنها کمی پیچیده تر می شود. با مسئولیت های بیشتر و زمان کمتر برای ماجراجویی، روابط بین دوستان قدیمی هنگامی که دست Jesse درون یک دستکش متعلق به یک معبد بسیار قدیمی در زیر آب گیر می کند کم رنگ تر می شود. اما در ادامه، Jesse و دوستان قدیمی اش و چندی همراه جدید، ماجرایی نو را آغاز می کنند که مملو است از تصمیمات مهم و سخت، اوقات خوش و یک لامای دمدمی مزاج.

شرکت Mojang، توسعه دهنده ی بازی Minecraft قبلا اعلان کرد که تصمیمات گرفته شده در فصل یکم این بازی قطعا بر روی سیر داستان در فصل دوم و دیگر فصل ها تأثیر خواهد گذاشت. این شرکت همچنین برای شخصیت های این فصل صدا گذارهای معروفی را  انتخاب کرده است، افرادی مانند Patton Oswalt, Catherine Taber, Ashley Johnson, Scott Porter و….

اگر تصمیم دارید آخرین محصول شرکت Telltale را دریافت کنید، می توانید فصل اول این سری را با قیمت ۵$ از استور ۱۰ ویندوز خریداری کرده و یا فصل کامل را (به همراه بقیه ی فصل ها که بعدا معرفی خواهند شد) برای کنسول اکس باکس وان با  قیمت ۲۵$ دریافت کنید. متأسفانه قابلیت Xbox Play Anywhere در این بازی پشتیبانی نشده است، پس برای اجرای این بازی بر روی دو کنسول باید آن را دوبار خریداری کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم: 1.8 GB
  • منتشر کننده: Telltale Games
منبع :

WINDOWSCENTRAL

32 پست
آریان خانجانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,