شرکت مایکروسافت به منظور تعامل بهتر کاربران با بازی Minecraft و بهبود آن اقدام به یکپارچه سازی و ادغام ویژگی های Paint3D و Remix3D.com نموده است. طبق اعلام مایکروسافت این یکپارچه سازی در قالب به روز رسانی آتی به ماینکرفت افزوده خواهد شد تا کاربران بتوانند در رایانه های شخصی خود از ساخته های خود خروجی سه بعدی بگیرند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

با وجود این که ویژگی جدید تعامل خوبی بین بازیکنان و بازی مذکور برقرار خواهد کرد اما متاسفانه کاربران نمی توانند طرح های پیشنهادی خود را با کمک این پلتفرم برای اشتراک گذاری در بازی استفاده کنند. همان طور که گفتیم به روز رسانی جدیدی برای این منظور عرضه خواهد شد که Better Together نام گرفته و برای دستگاه های موبایل و رایانه های شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ در دسترس خواهد بود. همچنین گفته می شود در نسخه جدید بازی کاربران موبایل و رایانه های شخصی و کنسول به طور هم زمان قادر به تجربه آن خواهند بود و ویژگی های جدیدی را نیز در این بازی مشاهده می کنند. از جمله ویژگی های نام برده شده می توان به شیشه رنگی، آتش بازی، آگهی های قابل تنظیم و دیسک های موسیقی اشاره کرد. ناگفته نماند گروهی از کاربران در پلتفرم های مختلف در حال بررسی نسخه بتا هستند. برای این منظور کاربران نسخه رایانه های شخصی می بایست اپلیکیشن Xbox Insider را دریافت کنند و کاربران اکس باکس نیز نیازمند تهیه نسخه دیجیتالی ماینکرفت می باشند. برای عضویت در پلتفرم اندروید نیز کاربران می نوانند از نسخه موجود در گوگل پلی استفاده کنند.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,