minecraft vr

Minecraft همچنان یکی از محبوب ترین بازی های این دوران است و با ویژگی های جدیدی که به خود اضافه می کند، کاربران خود را راضی نگه داشته است. در آخرین ویژگی ماینکرفت ویندوز ۱۰ از هدست واقعیت مجازی شرکت Oculus نیز پشتیبانی خواهد کرد.

اگر یادتان باشد، یکی از مهمترین بخش های تبلیغات هالولنز، بازی با ماینکرفت بود و با توجه به ویدیوهای تبلیغاتی، انجام بازی ماینکرفت با هدست واقعیت مجازی طعم لذت بخش تری دارد. به همین خاطر و در جشن یک سالگی انتشار ماینکرفت برای ویندوز ۱۰، مایکروسافت و موجانگ تصمیم گرفته اند تا چند هفته آینده، پشتیبانی از هدست واقعیت افزوده Oculus Rift را به ماینکرفت ویندوز ۱۰ اضافه کنند. البته در ماه آوریل پشتیبانی از هدست مجازی سامسونگ نیز اضافه شده بود و به همین علت، ویندوز اولین پلتفرمی نیست که واقعیت افزوده ماینکرفت را تجربه می کند ولی هدست اوکولوس با توجه به ویژگی هایی شبیه مسیریابی دوربین خارجی تجربه متفاوت و راحت تری برای کاربران رقم خواهد زد.

minecraft vr2

سایت The Verge ورژن واقعیت مجازی ماینکرفت را بر روی هدست های Rift و Gear VR امتحان کرده اند و با توجه به اظهار نظر آن ها، برخی ویژگی های این دو دوست داشتنی و برخی دیگر جالب نبوده است. با توجه به اطلاعاتی که در سایت ماینکرفت به چشم می خورد، هنوز تاریخ دقیق عرضه ی این نسخه واقعیت افزوده مشخص نیست و همینطور نحوه انجام این بازی با حرکات لمسی در صفحه این بخش وجود ندارد و احتمالا در آینده اطلاعات بیشتری درباره دستورات و نحوه کنترل بازی منتشر خواهد شد

جالب است بدانید که ماینکرفت در این یک سال، ۱۵ به روزرسانی بزرگ را برای ویندوز ۱۰ منتشر کرد و ۶۰۰ باگ را برطرف کرده و دوازده هزار کد را بررسی کرده است.

نظر شما درباره این ویژگی جدید چیست؟

منبع :

THE VERGE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,