Minecraft_Win10_Beta_-10

اگر شما هم یکی از طرفداران دو آتیشه ی بازی ماینکرفت هستید و در ساعات آینده نیز قصد دارید در صورت امکان به ویندوز 10 مهاجرت کنید، قطعا از شنیدن این خبر خوشحال خواهید شد که استودیوی موجانگ نسخه ی آزمایشی ماینکرفت برای ویندوز 10 را برای کسانی که قبلا ماینکرفت را خریده اند و یک اکانت موجانگ نیز دارند در دسترس قرار گرفته است.

قابلیت های نسخه ی ویندوز 10 بازی ماینکرفت دارای همان ویژگی های نسخه ی Pocket Edition، به اضافه ی برخی قابلیت های دیگر است. به طور کلی می توان این ویژگی ها را این گونه بیان کرد:

  • در دنیای Craft خلق کنید. شما می توانید به صورت آنلاین به گشت و گذر و گشف دنیای حداکثر 7 عدد از دوستان خود از طریق مولتی پلیر محلی و یا دوستان آنلاین خود در اکس باکس لایو بپردازید که در حال انجام بازی ماینکرفت بتا برای ویندوز 10 هستند.
  • انجام بازی به صورت آنلاین و مولتی پلیر محلی با دیگر بازیکنان ماینکرفت نسخه ی Pocket Edition که به لطف آپدیت رایگانی که بعد از رونمایی در دسترس قرار خواهد گرفت، صورت می گیرد.
  • کنترل شم های چندتایی! بین کنترل کننده های مختلف همچون لمس یا کیبورد بدون هیچ سختی سویچ کنید. از طریق GameDVR از پیش قرار گرفته در بازی شما می توانید صحنه هایی از بازی خود را ضبط کرده و به اشتراک بگذارید.
  • از طریق مکانیزم بازخورد کاربران که در بازی قرار گرفته، کمک کنید تا آینده ی بازی ماینکرفت بتا برای ویندوز 10 شکل بگیرد.
  • مرغ ها، زامبی ها، خوک ها، قایق ها، اسکلت های مسلح، سیب زمینی ها، بچه ماهی های مرکب، دهکده ها، کشتی خالی، آهن، معجون ها، ارواح، کلنگ، هویج ها و همه ی چیز های عجیب و خوبی که شما از ماینکرفت انتظار دارید در این بازی قرار گرفته است.

 

بار دیگر تاکید می کنیم که این نسخه ی بتا از طریق وب سایت موجانگ و توسط اکانت موجانگ در دسترس قرار گرفته است. کاربرانی که بازی ماینکرفت را قبلا خریده اند، کافیست به راحتی وارد اکانت خود شده و در صفحه ی اکانت بر روی دکمه ی Redeem کلیک کنند. از آن جا شما اکانت مایکروسافت خود را وارد می کنید و شروع به دانلود بازی می کنید.

البته به یاد داشته باشید که این بازی هنوز در استور ویندوز 10 قرار نگرفته است، بنابراین رفتن به وب سایت موجانگ و لاگین کردن به اکانت خود تنها راه برای دریافت نسخه ی بتای بازی ماینکرفت برای ویندوز 10 است.

منبع: WINDOWS CNETRAL

منبع :

WINDOWS CENTRAL

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
persian7
پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1394

مایکی خیلی سرش شلوغه . چندین پروزه رو با هم کار میکنه از همه طرف هم تحت فشار و انتظارات هم بالا ….

mm98
پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1394

نسخه pc فوقالعاده کامل تره ولی لگر لین روی گوشی ها اجرا بشه خوب میشه .چون میشه از کیبورد هم استفاده کرد.

AmirZzz
پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1394

امیدوارم مثل مبایل نباشه مثل pcش باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,