اگر مدتی است که قصد خرید ماینکرفت را کرده اید، تخفیف خوبی که برای نسخه ی ویندوز دهی آن در نظر گرفته شده باید حسابی شما را وسوسه کند! هم اکنون این بازی با قیمت ۱۰ دلار در فروشگاه ویندوز در دسترس قرار گرفته که با توجه به قیمت ۲۷ دلاری اصلی آن پیشنهاد بسیار خوبی است. در ادامه با وینفون همراه باشید.با توجه به عرضه های متعددی که ماینکرفت تحت پلتفرم های بسیاری داشته دلیل شما برای ندانستن تفاوت مابین آن ها کاملا قبل توجیح است! جدا از اینکه ماینکرفت از طریق فروشگاه ویندوز توضیع شده، نسخه ی تحت ویندوز ۱۰ عنوان نام برده از کراس پلی با نسخه های Pocket Edition (مخصوص تلفن های همراه) در کنار پشتیبانی از اکس باکس لایو که شامل اچیومنت ها، بسته های الحاقی و پشتیبانی از نواحی مختلف نیز می شود.

براساس اطلاعات فروشگاه، این پیشنهاد تا ۳ مِی (۱۳ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت. پس شما زمان زیادی برای تصمیم گیری دارید! این تجربه ی زیبا را از دست ندهید.

برای خرید گیفت کارت های مایکروسافت اینجا را ببینید!

منبع :

WINDOWSCENTRAL

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,