همان‌طور که می‌دانید پروژه اسکورپیو مایکروسافت قرار است که در تعطیلات کریسمس امسال عرضه شود. حال در آخرین اخبار به نظر می‌رسد که نسخه‌ی ویندوز ۱۰ ماینکرفت برای اسکورپیو یا کیفیت ۴K واقعی عرضه خواهد شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

برخی اخبار طبق معمول به بیرون درز خواهند کرد. این طبیعت این صنعت است. نظرتان چیست که خودمان شروع‌کننده باشیم؟ طبق اعلام منابع، بازی ماینکرفت موجانگ یکی از عناوین ۴K برای پروژه اسکورپیو خواهد بود.

در حقیقت شرکت ردموندی در حال آماده‌سازی نسخه‌ی ویندوز ۱۰ این بازی با استفاده از پلتفرم یکپارچه ویندوز برای اکس باکس است. این به آن معنی است که این بازی احتمالاً از عناوین Play Anywhere خواهد بود که به کاربران اجازه می‌دهد که با یک بار خرید بر روی تمامی دستگاه‌های ویندوز ۱۰ خود به آن دسترسی داشته باشند.

ماینکرفت روی اکس باکس وان همچنان بانام Minecraft: Xbox One Edition شناخته خواهد شد اما تفاوت کلیدی در خود بازی خواهد بود. درواقع ما موفق شدیم که این بازی را روی Xbox One S خود امتحان کنیم و به نظر به‌روزرسانی شیرینی نسبت به نسخه‌ی کنونی می‌رسد. ماینکرفت نسخه‌ی ویندوز ۱۰ به‌وضوح با نسخه‌ی کنونی تفاوت بسیاری دارد و از تصویر آغاز بازی تا منوی اصلیِ سایر بخش‌ها کاملاً شبیه به نسخه‌ی ویندوز ۱۰ است.

از آنجا که نسخه‌ی ویندوز ۱۰ هم‌اکنون نیز از کنترلر پشتیبانی می‌کند، هیچ مشکلی در استفاده از آن با کنترلر اکس باکس وان وجود نداشت که بسیار رضایت‌بخش است.

ماینکرفت قطعاً یکی از عناوین داخلی ۴K مایکروسافت است که در کنار فورتزا موتوراسپورت ۷ و چند بازی دیگر برای پروژه اسکورپیو عرضه خواهند شد. همانطور که قبل‌تر بیان شد اطلاعات بیشتر در این زمینه را در نمایشگاه E3 که ماه آینده برگزار خواهد شد خواهیم شنید. پس برای ۲۱ خردادماه خود را آماده کنید.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

4 پست
رامین حسین زاد
رامین حسین زاد هستم. کارشناسی ارشد برق قدرت دارم . دوست دارم اخبار تکنولوژی و صنعت بازی را پیگیری کنم و تبادل نظر داشته باشم با افراد دیگری که به این مسائل علاقه دارند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,