mirrorsedge

امروز باخبر شدیم که مایکروسافت از طریق قابلیت Backward Compatibility توانسته بازی‌های Mass Effect 2,3 را به اکس‌باکس وان بیاورد. حال شرکت الکترونیک آرتز خبر داده است که این دو بازی، به‌علاوه “میرور اج و مَس افکت” بر روی سرویس EA Access قرار گرفته‌اند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید

امروز با یک خبر خوب برای کاربران اکس‌باکس همراه شما عزیزان هستیم. بازی‌های “میرور اج” و “میرور اج کاتالیست” برای سرویس EA Access در نظر گرفته شده‌اند و قرار است تا فردا در دسترس تمام مشترکان این سرویس قرار گیرند. همچنین بازی “UFC2” برای روز بعد از انتشار این دو بازی در نظر گرفته شده است. لازم‌به‌ذکر است که بر طبق انتظار، بازی “استار وارز: بتل‌فرانت” برای عرضه تا قبل از سال جدید میلادی برنامه‌ریزی شده.

اگر با این سرویس آشنایی ندارید، سرویس EA Access به کاربران این توانایی را می‌دهد تا با پرداخت حق اشتراک ماهانه یا سالانه، به‌رایگان به برخی از بازی‌های الکترونیک آرتز دسترسی داشته باشند. همچنین در صورت پیش‌خرید برخی از بازی‌ها، می‌توانید اندکی زودتر از بقیه، بازی را تجربه کنید.

اگر از مشترکان این سرویس هستید، از تجربه‌ی خود و بازی‌های موردعلاقه‌تان که بر روی آن موجود است برای‌مان بگویید.

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Iman Balaa
پاسخ دهید چهارشنبه 18 آبان 1395

من که یک ea access خریدم به ۴۰ تومان… الانم که میرورز اج اومده. حلالش… فردا میره برای دانلود.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,