این‌ روزها تنها اینسایدرهای نیستند که ویژگی‌های جدید به صفحه‌ی داشبورد اکس‌باکس‌شان اضافه می‌شود. امروز Major Nelson درباره‌ی اضافه شدن تب Mixer به‌ صفحه‌ی اصلی اکس‌باکس وان کاربران عادی در طی ۲۴ ساعت آینده خبر داده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

Major Nelson ساعاتی پیش‌ در صفحه‌ی شخصی توییترش گفت:

حواستان باشد. در طی ۲۴ ساعت آینده ما تب Mixer را به داشبودتان اضافه خواهیم کرد. نظرتان را با ما در میان بگذارید. @WatchMixer

— Larry Hryb 💬 (@majornelson) June 7, 2017

برای روشن کردن این ماجرا، Mixer نام جدیدی است که مایکروسافت برای سرویس استریم بازی‌های بیم(Beam) در نظر گرفته است. از همین رو مایکروسافت برای موفقیت بیش‌تر این سرویس قصد دارد این بخش را در معرض دید کاربران بیش‌تری قرار دهد که اضافه‌شدن تب مخصوص Mixer در داشبورد اکس‌باکس وان مطمئنا قدمی مثبت در این زمینه تلقی می‌شود. همچنین اکنون شما برای تماشای محتوای موردعلاقه‌تان راه آسان‌تری را در پیش دارید.

این تب جدید از اواخر ماه می و با تغییر نام برند بیم به Mixer توسط اینسایدرها مورد بررسی قرار گرفته است. با اضافه‌شدن این تب ما می‌توانیم شاهد خدمات‌دهی برجسته‌تری از این سرویس باشیم. از آن‌جایی هم که کنفرانس مایکروسافت در E3 روز دوشنبه هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد، اکنون فرصت مناسبی برای این اقدام از سوی مایکروسافت بود زیرا کاربران می‌توان این کنفرانس را از طریق Mixer با کیفیت ۴K به‌صورت زنده تماشا کنند.

 اگر هنوز این زبانه‌ی جدید به صفحه‌ی داشبورد اکس‌باکس وان‌تان افزوده نشده بهتر است  اندکی شکیبا باشید. به احتمال زیاد تا ساعات آینده یا نهایتا روز آینده شاهد افزوده شدن این ویژگی خواهید بود.

دیدگاه خود را درباره‌ی این اقدام مایکروسافت با ما در میان بگذارید. به‌نظر شما اضافه‌شدن تب جدیدی به منظور تماشای محتوای Mixer می‌تواند گامی موثر در رشد و بسط‌ دادن سرویس یاد شده باشد.

منبع :

WINDWOS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,