لیست عناوین Xbox Play Anywhere ایکس باکس به‌صورت پیوسته در حال گسترش است، اخیرا بازی پرطرفدار Marvel vs Capcom:Infinite نیز به این فهرست اضافه شده است.

مایکروسافت در سال‌های اخیر پیوسته تلاش کرده تا ویندوز 10 را به‌ پلتفرم برتر گیمینگ بدل سازد. یکی از مهمترین مواردی که این شرکت برای نیل به این هدف در پیش گرفته قابلیت Xbox Play Anywhere است که به گیمرها این امکان را می‌دهد تا بازی را که برای ایکس باکس وان خود خریداری کرده‌اند به‌صورت رایگان در کامپیوتر ویندوزی خود بازی کنند یا بالعکس. از دیگر نکات برجسته این قابلیت همگام‌سازی خودکار روند بازی و دستاوردها در دو پلتفرم است. بنابراین گیمرها با استفاده از این قابلیت این آزادی را پیدا کرده‌اند تا با توجه به شرایط خود یک بازی را مدتی در کامپیوتر تجربه کنند و در ادامه آن را در کنسول دوست داشتنی خود بازی کنند.

یکی از جدیدترین بازی‌هایی که به این سرویس اضافه شده Marvel vs Capcom:Infinite است که تاکنون توانسته به موفقیت نسبی دست پیدا کند. البته میزان موفقیت این عنوان با توجه به طراحی نامتعارف شخصیت‌های بازی و فقدان تعدادی از شخصیت‌های سری X-Men تاحدودی مخدوش شده است. به هر صورت پشتیبانی این عنوان از قابلیت Xbox Play Anywhere عاملی است که می‌توان تجربه کاربری گیمرهایی که بازی را خریداری کرده‌اند بهبود داده و البته به فروش بهتر آن کمک کند.

آیا شما تاکنون این بازی را روی ایکس باکس یا کامپیوتر ویندوزی خود تجربه کرده‌اید؟

منبع :

ONMSFT

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,