officesuite-windows

اپلیکیشن OfficeSuite که پیش تر و قبل از عرضه مایکروسافت آفیس در تلفن های همراه اندرویدی و آیفون به عنوان جایگزین محصول مایکروسافت بسیار محبوب بود، توسط توسعه دهنده یعنی MobiSystems برای رایانه های ویندوزی عرضه شده است. این بسته نرم افزاری به کاربران اجازه ساخت و ویرایش اسناد مختلف را می دهد.

امکانات نرم افزار OfficeSuite برای رایانه های ویندوزی:

  • مدیریت قدرتمند فایل های PDF شامل ایجاد، ویرایش، به اشتراک گذاری و مبحث امنیت دیجیتالی و گواهی نامه ها.
  • ایجاد اسناد زیبا با استفاده از فونت های داخلی مایکروسافت و همچنین بسته کاملی از نمونه های پیش ساخته شده از مدارک مختلف.
  • ویرایش گر قدرتمند SPREADSHEETS (معادل اکسل) همراه با پشتیبانی از تمام فرمت ها و رنگ بندی. مناسب برای ساخت جدول داده در ابعاد بزرگ.
  • ساخت ارائه (مانند پاورپوینت) با ارائه صدها شکل و رنگ مختلف.

علاوه بر تمام ویژگی های قید شده، نرم افزار OfficeSuite با تمامی فرمت های مایکروسافت آفیس همخوانی کامل دارد، بنابراین در هنگام کار با فایل ها ایجاد شده توسط آفیس مایکروسافت، هیچ مشکلی نخواهید داشت. این نرم افزار همچنین از فایل های PDF و ویرایش آن ها به خوبی پشتیبانی می کند. اگر به این بسته نرم افزاری علاقه مند شده اید می توانید آن را از سایت MobiSystems دریافت نموده و استفاده کنید. اما برای چاپ اسناد بدون علامت شرکت سازنده بایستی نسخه Premium آن را خریداری نمایید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

396 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. گیک، برنامه‌نویس پایتون. دوستدار لینوکس و مایکروسافت به صورت هم‌زمان!!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,