minecraft-medieval-fortress

موجانگ امروز از کتاب جدید خود برای طرفداران بازی جذاب Minecraft با نام ” Exploded Builds: Medieval Fortress” رونمایی کرد. این کتاب که درباره ساخت و ساز قرون وسطایی است، برای کمک به هواداران این بازی منتشر شده است. با وینفون همراه باشید.

کتاب جدید موجانگ دنیای جدید ساخت و ساز را به روی هواداران ماینکرفت باز می کند. راهنمای ساخت قلعه های قرون وسطی به هواداران ماینکرفت کمک می کند تا نحوه چیدمان بلوک ها را یاد بگیرند و در نمای انفجاری تبحر بیشتری در ساختمان سازی پیدا کنند. گیمرها با کمک این کتاب قادر به ایجاد ایده های جذاب و ساخت درون و بیرون قلعه های قرون وسطی به شکلی زیبا خواهند شد. با راهنمایی های این کتاب و پیشنهاد هزاران راه مختلف برای اضافه کردن ویژگی های متفاوت به قلعه، هر فرد می تواند قلعه ی مختص به خود را بسازد و از آن لذت ببرد.

از دیوارهای محکم و برج های نگهبانی تا اتاق های فوق العاده دیدنی و پر زرق و برق پادشاهی در این راهنما در اختیار شما قرار داده شده است و از طرف دیگر اتاق های سرد و نمناک و سیاه چاله های تاریک و ترسناک شما را به راحتی به دوران قرون وسطی و پادشاهان آن دوره می برد و شما به تنهایی پادشاه قلعه ی خود خواهید بود.

شما می توانید این کتاب را با قیمت ۸.۵ دلار از فروشگاه های آمازون آمریکا و بریتانیا خریداری کنید.

منبع :

MSPOWEUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,