شرکت کپکام به تازگی بروزسانی جدیدی را برای عنوان Monster Hunter World منتشر کرده است که به وسیله آن برخی از موجودات و المان های موجود در عنوان Final Fantasy XIV به عنوان Monster Hunter World راه پیدا خواهند یافت.

بروزرسانی جدید عنوان Monster Hunter World را که به نوعی می‌توان کراس‌اوری بین عناوین Monster Hunter World و Final Fantasy XIV به حساب آورد، چهارمین آپدیتی است که برای این عنوان از ابتدای انتشار آن منتشر شده است. در این بروزرسانی برخی از محتویات عنوان Final Fantasy XIV در اختیار بازی‌بازان عنوان Monster Hunter World قرار خواهید گرفت که یکی پر اهمیت ترین آنها هیولایی به نام Behemoth است.

Behemoth، هیولای عظیم‌الجثه و ترسناکی است که از جهان Final Fantasy XIV فرار کرده است و امروز پا به جهان Monster Hunter World گذاشته است. این وظیفه‌ی شما شکارچیان است که این هیولای درنده را متوقف کنید و او را نابود کنید. این هیولای عظیم‌الجثه اولین هیولایی است که از یک عنوان دیگر وارد جهان Monster Hunter World شده است. شکست Behemoth به این سادگی ها نخواهد بود و برای شکست دادن او شما بایستی از استراتژی های بازی های MMO استفاده کنید. Behemoth چالش جدید و هیجان انگیزی برای بازیکنان خواهد بود.

برخلاف دیگر مبارزات بازی، مبارزه با هیولای Behemoth از تاکتیکی خاص پیروی می‌کند. بازی‌بازی که به میزان کافی به سر این هیولا ضربه بزند تحت تاثیر Enmity قرار می‌گیرد و Behemoth تنها به آن شخص حمله می‌کند. دیگر اعضای تیم باید از این فرصت استفاده کنند و به هیولا حمله کنند برای حمله به این هیولای قدرتمند شما به گروهی کامل و قوی احتیاج دارید. در کنار حملات گردباد، ضربه‌ دم، شهاب ‌سنگ و رعد و برق، Behemoth می‌تواند یک شهاب ‌سنگ عظیم را به سمت شما بفرستد که در صورت برخورد، تمامی اعضای تیم شما کشته خواهند شد.

علاوه بر هیولای Behemoth این بروزرسانی شامل سلاح ها و زره های خاصی از کلاس Dragoon عنوان Final Fantasy XIV نیز است و آنها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد. در این بروزرسانی جدید زره های جدیدی از جمله Drachen و Insect Glaive در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین با این بروزرسانی شما می‌توانید در محیط اطراف Cactuars پیدا کنید و از آنها به عنوان تله استفاده کنید.

در این بروزرسانی همچنین بسیاری از مشکلات و باگ های بازی رفع شده است و برخی از سلاح های جدید این عنوان به شرح زیر است:

  • اسلحه‌ Long Sword
  • اسلحه‌ Insect Glaive
  • اسلحه‌ Great Sword
  • اسلحه‌ Lance
  • اسلحه‌ Switch Axe
  • اسلحه‌ Charge Blade
  • اسلحه Bow
  • اسلحه Slinger

در بروزرسانی جدید بیشتر مشکلات که شما در استفاده از سلاح ها و آیتم های خود داشتید برطرف شده است و همچنین انیمیشن برخی از هیولا ها اصلاح شده است و مشکلات آنها برطرف شده است.

شما می‌توانید آخرین بروزرسانی عنوان Monster Hunter World را به صورت رایگان برای هر دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 دریافت کنید. حجم این بروزرسانی چیزی حدود 900 مگابایت تا یک گیگابایت خواهد بود.

بازیکنان عنوان Final Fantasy XIV نیز از این کراس‌اور استفاده خواهند کرد. به عنوان همکاری بین دو شرکت کپکام و شرکت Square Enix، همانطور که  اژدها Behemoth به عنوان Monster Hunter World اضافه خواهد شد؛ شخصیت Rathalos نیز به عنوان Final Fantasy XIV در تاریخ 7 آگوسات اضافه خواهد شد. بازیکنانی که علاقه به مبارزه با هیولا ها را دارند اینبار در عنوان Final Fantasy XIV می‌توانند این تجربه را کسب کنند.

عنوان Monster Hunter World هم‌اکنون برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است. لطفا نظرات خود را در مورد بروزرسانی جدید عنوان Monster Hunter World با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMESPOT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,