امروز بالاخره شرکت کپکام تاریخ عرضه عنوان Monster Hunter World برای رایانه های شخصی را اعلام کرد و در این باره اطلاعاتی را منتشر کرد.

این عنوان از چند روز گذشته برای پیش خرید در نرم افزار استیم در دسترس بود؛ تاریخ عرضه این عنوان نیز بسیار نزدیک است و این عنوان در تاریخ 9 آگوست عرضه خواهد شد. در زمان عرضه این عنوان دارای دو نسخه خواهد بود که نسخه standard این عنوان با قیمت 60 دلار و نسخه دیجیتالی Deluxe این عنوان با 6 درصد تخفیف به قیمت 70 دلار در تاریخ مذکور عرضه خواهد شد.

نسخه Deluxe این عنوان دارای ویژگی های مذکور است:

مجموعه لباس و دارایی های سامورایی

این زره چهره شخصیت شما را بدون تغییر دادن ویژگی های درونی او تغییر خواهد داد و همانطور که از اسم این ست مشخص است با فعال کردن آن شخصیت شما ظاهری شبیه به سامورایی های ژاپنی را خواهد داشت؛ البته قابل ذکر است که این ست دارای هیچ سلاحی نیست.

ژست Zen

ژست Ninja Star

ژست Sumo Slap

مجموعه استیکر MH All-Stars Set

مجموعه استیکر Sir Lion Set

نقاشی صورت Wyvern

مدل موی Topknot

با تهیه کردن نسخه پیش خرید این عنوان نیز به شما هدایایی تعلق می‌گیرد. با پیش خرید کردن این عنوان، یک زره با نام Origin و یک وسیله‌ای با نام Fair Wind Charm به شما داده خواهد شد.

زره Origin، زره‌ای نوستالژیک و خاطره‌انگیز است که طرافداران حتما از داشتن آن خوشحال می‌شوند. این زره یک ست کامل است و به شما برای وظایف اولیه این عنوان به شما یاری خواهند داد و ویژگی های خاصی خواهد داشت.

وسیله Fair Wind Charm، وسیله‌ای است که با داشتن آن به قدرت ضربات شما تقویت خواهد شد و آسیب دیدگی شما را کاهش خواهد داد. همچنین این وسیله دارای یک جلوه بصری در کنار دست چپ شما ایجاد خواهد کرد.

شما اگر می‌خواهید از اجرای این عنوان بر روی رایانه شخصی خود اطمینان حاصل کنید؛ سیستم موردنیاز این عنوان منتشر شده است. در صورت پشتیبانی رایانه‌ی شخصی شما، می‌توانید از تجربه‌ی این عنوان با کیفیت ۴K و نرخ فریم ۶۰ لذت ببرید.

حداقل سیستم موردنیاز:

ویندوز ۷،۸،۸٫۱،۱۰ (سیستم عامل ۶۴ بیتی)

پردازنده: Intel Core i5-4460، ۳٫۲ GHz یا AMD FX 6300

حافظه: ۸ گیگابات رم

گرافیک: NVIDIA Geforce GTX 760 یا AMD Radeon R7 260x

فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت

DirectX: ورژن ۱۱

سیستم پیشنهادی:

ویندوز: ۷،۸،۸٫۱،۱۰ (سیستم عامل ۶۴ بیتی)

پردازنده: Intel Core i7-3770، ۳٫۲ GHz ،Intel Core i3-8350 یا AMD Ryzen 5 1500X

حافظه رم: ۸ گیگابات رم

گرافیک: NVIDIA Geforce GTX 1060 یا AMD Radeon R7 570x

فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت

DirectX: ورژن ۱۱

این عنوان برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 هم‌اکنون در دسترس است و در تاریخ 9 آگوست این عنوان را برای پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

منبع :

DUALShOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,