شرکت سازنده این عنوان، به تازگی تضمیمی گرفته است تا دو شخصیت از عنوان محبوب   Street Fighter V را به بازیHunter World  Monster اضافه کند و این خبررا به صورت رسمی اعلام کرده است.

شرکت کپکام قصد دارد تا  ارتباطی بین دو بازی محبوب خود یعنی Street Fighter V و بازی جدید آن، Monster Hunter World با اضافه کردن دو شخصیت Ryu و   Sakura به عنوان Monster Hunter World، برقرار کند. درواقع شما می‌توانيد چهره این دو شخصیت را برای خود انتخاب کنید که این امر بسیار شبیه به تغییر زره  و پوشش شخصیت Aloy در بازی Horizon Zero Dawn است.

در این عنوان بازیکنان می‌توانند با انتخاب این دو شخصیت نه تنها چهره و ظاهر بهتری کسب کنند بلکه به ماموریت های فرعی و خاص بیشتری دسترسی پیدا کنند و جالب‌تراز همه آن است که صدای شخصیت شما بر طبق انتخاب شما تغییر خواهد کرد.

شخصیت Ryu در ماه فوریه و شخصیت Sakura نیز مدتی بعد از آن در دسترس خواهد بود. به گفته کپکام، اگر فایل بازی Street fighter V را بر روی کنسول خود داشته باشید، قادر خواهید بود سریعتر از سایر کاربران با انجام ماموریت فرعی، به این  اشخاص دسترسی داشته باشید. البته با توجه به گفته های آقای Tsujimoto-san،  ارتباط بین این دو بازی بیشتر خواهد بود و جزئیات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

در حال حاضر تنها  تصاویری مربوط به شخصیت Ryu در بازی Monster Hunter World منتشر شده است که شما می توانید تصویر مورد نظر را در ادامه مشاهده کنید:

عنوان Monster Hunter World هم اکنون برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس بوده و نسخه پی سی این عنوان نیز پاییز سال جاری عرضه می شود.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,