در قسمت دوم شکار هیولاها به سراغ سه تا از هیولاهای مهم دیگر Monster Hunter World می‌رویم. مطمئنا برای بسیاری موقعیت مکانی، نقاط ضعف و نحوه مبارزه کردن با این هیولاها مبهم یا تا حدی سخت است. اگر از این دسته افراد هستید پس حتما در ادامه با ما همراه باشید.

این قسمت نسبت به قسمت قبلی شکار هیولاها کمی در بخش آماده سازی برای رویارویی با هیولاها تغییر کرده است. بدون معطلی بیشتر به سراغ اولین هیولا این مقاله می‌رویم.

Barroth

Barroth یکی از بزرگ‌ترین هیولاهایی است که در اوایل بازی با آن رو به رو خواهید شد. این هیولای سنگی تا چشم روی هم بزارید با حملات خود شما را له می‌کند. این هیولا همچنین دو مکانیک جدید را معرفی می‌کند. یکی پوسته سخت آن است که برای برداشتن آن نیاز به ضربات بسیاری است. دیگری این است که این هیولا خود را با گِل و لای می‌پوشاند و غلتک کنان به سمت شما حمله ور می‌شود. اگر مواظب نباشید، در یکی از این تله‌های گلی بزرگ گیر خواهید کرد.

اولین رویارویی شما با Barroth

Barroth چهارمین برخورد شما با یک هیولاها از طریق ماموریت‌های تعیین شده خواهد بود. در ماموریت The Best Kind of Quest، شما باید تعدادی از Researcherها را از میان یک منطقه جدید، Wildspire Waste اسکورت کنید. در این ماموریت شما با Rathian نیز رو به رو خواهید شد اما نگران نباشید، تنها کاری که باید بکنید این است که با Slinger خود حواس آن را پرت کنید تا از آن رد می‌شوید. اما این ماموریت تنها به اسکورت کردن Researcherها ختم نمی‌شود؛ در آخر ماموریت شما باید Barroth را شکار کنید. 50 دقیقه زمان دارید تا این ماموریت را تکمیل کنید و بعد از اینکه ماموریت را به اتمام رساندید به عنوان پاداش 2520 زِنی (Zenny) دریافت خواهید کرد.

موقعیت مکانی Barroth

پیدا کردن Barroth آسان است. چه در حال انجام ماموریت و چه در حال سپری کردن سفر اکتشافی باشید، Barroth را می‌توانید تقریبا به طور دقیق در بخش 8 پیدا کنید. هنگامی که او را پیدا می‌کنید، احتمالا کنار گودال بزرگ شن و ماسه درحال پرسه زدن است. در اولین رویارویی شما با Barroth، این هیولا آغشته به گل است که در این صورت روش مبارزه آن تغییر می‌کند و شما هم باید نحوه مبارزه خود را تغییر دهید. زمانی که پوشش گل را با ضربات متوالی (یا با Slinger خود و Puddle Pod) برداشتید و به اندازه کافی به آن آسیب وارد کردید، Barroth عقب نشینی می‌کند. این رفتار رایج در بسیاری از هیولاها است، اما هنگامی که با این غول سنگی رو به رو هستیم، این موضوع کم‌تر جالب است (می‌گویید چرا کمتر جالب است؟). Barroth برای اینکه پوشش گلی خود را درست کند بین بخش‌های 9، 11 و 12 که همه گودال‌های گلی دارند، فرار می‌کند. بهترین روش برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاق این است که بلافاصله توجه Barroth را جلب کرده و دوباره با آن وارد مبارزه شوید. Barroth بدون پوشش گلی خود نیز عالی عمل می‌کند پس هر زمان فرصت پیش آمد، محکم و سریع ضربات خود را وارد کنید.

نقاط ضعف Barroth

Barroth به خاطر نقاط ضعف شناخته نمی‌شود بلکه همه از آن به عنوان یک تانک یاد می‌کنند. درحالی که ضرباتی با آسیب‌های سهمگین وارد نمی‌کند اما می‌تواند شدت حملات شما را کاهش دهد و شما را در تله‌های گلی خود به دام بیندازد. اولین چیزی که باید در مبارزه با Barroth به یاد داشته باشید این است که به سر آن حمله ور نشوید. فقط کافی است که در مقابل چشمان ریز و گرد این هیولای بزرگ جثه قرار بگیرید تا با سر خود ضربات متعددی وارد کند. بهترین موقعیت مکانی پشت و کناره‌های آن است پس سعی کنید از این جناح‌ها حمله کنید.

نقاط ضعف Barroth بازو و دم آن است. ضربه زدن به بازو‌های Barroth سخت است مگر اینکه با سلاح عموی حالتی مثل چکش بخواهید این کار را بکنید. اما ضربه زدن به دم آن بسیار آسان‌تر است بنابراین حملات خود را روی دم آن متمرکز کنید. ضربه زدن به ران‌های Barroth عالی خواهد بود اما تا زمانی که پوشش فلزی آن را نشکنید و گِل آن را برندارید، ضربات شما با آسیب‌های کمی همراه خواهند بود.

آماده سازی برای مبارزه با Barroth

هنگامی که خود را برای مبارزه با Pukei-Pukei آماده می‌کنید، وعده‌های غذایی که دفاع شما را تقویت می‌کنند، میل کنید. غذاهایی که سلامت و دفاع شما را تقویت می‌کند را پیدا کرده و میل کنید. اگر زره شما کهنه یا آن را ارتقاء نداده‌اید، بهتر است قبل از رویارویی با Barroth، زره خود را ارتقاء یا عوض کنید. اگر سِت زره استخوانی (Bone Set) را در اختیار دارید، آن را بپوشید تا زنده از این مبارزه بیرون بیایید. افزایش موقتی ضربات به شما کمک خواهد کرد که پوشش آن را سریع‌تر بردارید که در این صورت حملات شما آسیب بیشتری وارد می‌کند و می‌توانید قبل از اینکه بخواهد دور خود را با گِل بیشتری بپوشاند، آن را شکار کنید. استقامت به شما کمک می‌کند که درحال حرکت باشید. از آنجایی که غلتک کردن می‌تواند روش خوبی برای جاخالی دادن حملات آهسته Barroth باشد، استقامت بالا برای شما بسیار مفید خواهد بود.

سلاح‌های مناسب

چکش بهترین گزینه پیش روی شماست. چکش به راحتی می‌توان زره Barroth را بشکند.

عناصر

نقاط ضعف خسارت‌های عنصری Barroth کمی پیچیده و عجیب هستند. (⭐️⭐️) Ice و (⭐️) Dragon همیشه موثر هستند اما قضیه در رابطه با Fire و Water عجیب می‌شود؛ اگر Barroth پوشیده از گل باشد، Fire کاملا بی‌اثر است اما اگر Barroth عاری از پوشش‌های خود باشد، (⭐️⭐️⭐️) Fire بسیار تاثیر گذار است. Water دقیقا برعکس Fire عمل می‌کند (پوشیده از گل بسیار موثر (⭐️⭐️⭐️) و بدون پوشش گلی کاملا بی‌اثر است). Thunder هم در مقابل این هیولا بی‌اثر است پس از آن استفاده نکنید.

باف‌ها

اگر چندین بار Pukei-Pukei را شکار کرده باشید، می‌توانید یک سلاح سمی درست کنید. باف‌های (⭐️⭐️⭐️) Posion (⭐️⭐️⭐️) ،Blast و (⭐️⭐️⭐️) Paralysis در برابر Barroth بسیار قوی هستند و تاثیرات بالایی دارند. دیگر باف‌ها، (⭐️⭐️) Sleep و (⭐️) Stun کمتر موثر هستند.

آیتم‌های مفید

در رابطه با آیتم‌، تله‌ها بهترین گزینه ممکن هستند. از تله‌های Pit Fall (از Trap Tool و Net آن را بسازید) و یا Shock Trap (از Trap Tool و Thunderbug آن را بسازید) استفاده تا مانع فرار کردن Barroth شوید.

مبارزه با Barroth

مبارزه با یک Barroth تنها در صورتی که تلاش کند شما را لگد بزند و یا همه جا را گل‌ آلود کند، دشوار است. اغلب حملات این هیولا، یا دویدن به سمت شما یا با سر ضربه زدن به شماست. همچنین هنگامی که پوشیده از گل است، خود را با سرعت بالا می‌لرزاند و توده‌های گل و لای را به همه جهات پرت می‌کند. اگر در یکی از این توده‌ها گیر کردید، به طور مدام با غلتک زدن جاخالی بدید تا از آن بیرون می‌آیید. اگر بتوانید توده‌های گلی را جاخالی بدید، سریعا خود را به بازو‌های کوچک این هیولا برسانید و ضربات خود را وارد کنید.

پس از اینکه نصف سلامت Barroth را گرفتید، پوشش گل شروع به پاک شدن می‌کند. از این پس ضربات شما آسیب‌های بیشتری وارد می‌کنند و همچنین الگوی حملات Barroth نیز تغییر می‌کند. در این فاز، مراقب باشید چون Barroth قصد فرار کردن دارد. به یاد داشته باشید که باف Blast و سلاح‌های مبتنی بر آب (مثل آیتم Puddle Pod)، پوشش گلی Barroth را سریع‌تر از بین می‌برد. پس از اینکه پوشش گلی Barroth را کاملا از بین بردید، مواظب حملات سر و دم این هیولا باشید. در این وضعیت، حملات خود را از پشت وارد کنید تا زمانی که آن را از پای درمی‌آورید.

مکانی که در آن با Barroth مبارزه می‌کنید، پر از تپه است. برای وارد کردن کمبوهای سهمگین هوایی و یا سوار شدن روی پشت Barroth، از این تپه‌ها استفاده کنید. بعد از کمی صبر و حمام کردن با گل، Barroth بزرگ بالاخره تسلیم می‌شود. تبریک می‌گوییم، شما این هیولای گلی را شکار کردید. اکنون زمان آن فرا رسید که یک ست زره جدید برای خودتان بسازید.

Jyuratodus

Jyuratodus یکی از هیولاهای آبزی Monster Hunter World است. این ماهی بزرگ در گودال پر از گل و لای درحال پرسه زدن است. به دلیل حرکات فریبنده و دیوانه وار، مبارزه با این هیولا می‌توان بسیار اذیت کننده باشد. اما ترسی نداشته باشید، با صبر و دقت، باله این هیولا می‌تواند مال شما باشد.

اولین رویارویی شما با Jyuratodus

در پنجمین ماموریت تعیین شده یعنی ماموریت Sinister Shadows in the Swamp، شما با این ماهی عظیم الجثه رو به رو خواهید شد. 50 دقیقه زمان دارید تا این ماموریت را تکمیل کنید و بعد از اینکه ماموریت را به اتمام رساندید به عنوان پاداش 3240 زِنی (Zenny) دریافت خواهید کرد.

موقعیت مکانی Jyuratodus

همانند Barroth، پیدا کردن این هیولا نیز آسان است. در استخر بزرگ صخره‌های بلند بخش 10، این ماهی بزرگ درحال شنا کردن است. در همان ناحیه بیشتر مبارزه خود را با این ماهی بزرگ خواهید داشت. این استخر قسمت‌های کم عمق و عمیقی دارد و در اطراف آن جزایر کوچک نیز پراکنده شده‌اند. این قسمت از استخر مبارزه را بسیار چالش برانگیزتر می‌کند. هر چی باشه شما در قلمروی Jyuratodus با آن مبارزه می‌کنید.

حرکت کردن در قسمت‌های عمیق استخر سرعت شما را کم می‌کند بنابراین در بخش خشکلی بمانید. Jyuratodus از این جزایر برای حرکات خود استفاده می‌کند و در آن واحد فرصت‌های عالی برای حملات شما فراهم می‌کند. ماندن روی بخش خشکی سخت است و به دلیل حملات سریع Jyuratodus، گاها باید به داخل آب جاخالی بدید. در این شرایط تلاش خود را بکنید که به بخش خشکی منطقه برگردید تا این ماهی بزرگ از فرصت به وجود آمده سوء استفاده نکند.

نقاط ضعف Jyuratodus

ابتدا و انتهای بدن Jyuratodus نقاط ضعف این هیولا هستند، بنابراین سر و دم باید اهداف اصلی شما برای این مبارزه باشند. با این حال، وارد کردن ضربه به این قسمت‌ها آسان نخواهد بود زیرا سریع حرکت می‌کند و از قسمتی وارد آب می‌شود و از قسمتی دیگر بیرون می‌آید. با سلاح‌های عریض و پهن می‌توانید همزمان به هر دو قسمت سر و دم آن ضربه وارد کنید. گاها نمایشگر شما پر از ماهی می‌شود اما تامل نکنید و با هر روزنه، به سمت آن حمله ور شوید.

آماده سازی برای مبارزه با Jyuratodus

حملات Jyuratodus برپایه آب هستند. هنگامی که غذا را برای این مبارزه آماده می‌کنید، غذاهایی با مقاومت عنصری و افزایش سلامت انتخاب کنید. هیولا گاهی سعی می‌کند شما را به باف Waterblight مبتلا کند که باعث می‌شود استقامت شما به کندی تولید شود. بنابراین بهتر است برروی مقاومت در برابر آسیب این هیولا و سالم نگه داشتن سلامت خود تمرکز کنید.

عناصر

همانند Barroth، این هیولا نیز در رابطه با باف‌ها مشکلات مشابه را دارد. هنگامی که Jyuratodus پوشیده از گل نیست، عنصر (⭐️⭐️⭐️) Thunder بسیار موثر است اما روی Jyuratodus گلی کاملا بی استفاده است. عنصر Water تاثیری برعکس Thunder دارد؛ هنگامی که Jyuratodus پوشیده از گل است، (⭐️⭐️⭐️) Water بسیار موثر است اما روی Jyuratodus بدون گل کاملا بی استفاده است. تاثیر عنصر (⭐️) Fire روی Jyuratodus بدون گل متوسط است اما روی Jyuratodus گلی کاملا بی استفاده است. عناصر (⭐️) Ice و (⭐️) Dragon در هر صورت تاثیر بسیار کمی دارند. همان طور که گفتیم، (⭐️⭐️⭐️) Thunder روی Jyuratodus بودن گل بسیار موثر است اما روی Jyuratodus گلی ضعیف است. برای اینکه بتوانید سریع پوشش گلی Jyuratodus را از بین ببرید، از Pod Puddleهایی که در محیط مبارزه وجود دارند، استفاده کنید.

باف‌ها

در رابطه با باف‌ها، Jyuratodus در معرض همه قرار می‌گیرد؛ باف (⭐️⭐️⭐️) Stun از همه تاثیر گذارتر و بعد آن، باف‌های (⭐️⭐️) Posion و (⭐️⭐️) Paralysis تاثیر بالایی دارند.

آیتم‌های مفید

در رابطه با آیتم‌هایی که باید به همراه داشته باشید، معجون‌ها کافی هستند. با این حال مواد Nulberry برای از بین بردن باف‌ عنصری Waterblight مفید است.همانند Pod Puddleها، این مواد را می‌توانید ر محیط مبارزه پیدا کنید.

مبارزه با Jyuratodus

مبارزه با Jyuratodus می‌تواند سریع و گیج کننده باشد. این هیولا با خزش و غلتک‌های خود سعی خواهد کرد که روی شما رد شود. اگر می‌خواهید تاجای ممکن از آسیب‌های آن در امان بمانید، سعی کنید موقعیت خود را کنار باله‌های پشتی هیولا قرار دهید. در این صورت می‌توانید حملات خود را وارد و از دریافت حملات Jyuratodus مصون بمانید. هنگامی که هیولا به سمت شما حرکت می‌کند یا در یک ناحیه کوچک به دور خود می‌چرخد، چند قدمی از آن فاصله بگیرید، با این کار از ضربات و آسیب‌های این کمبوها در امان خواهید بود. اگر می‌خواهید بیشتر زمان مبارزه را صرف خوردن معجون نکنید، حتما این فاصله خود را در این شرایط رعایت کنید.

دو تا از حملات Jyuratodus بسیار خطرناک هستند؛ اولین آن، پرتاب کردن گل به سمت شماست. در این حالت، Jyuratodus بدن خود را از آب بیرون می‌آورد و شروع به فوران گِل در اطراف خود می‌کند. هنگامی که بدن خود را از آب بیرون آورد و این حمله را انجام داد، بهترین فرصت شما برای واردن کردن ضربات سنگین است. در این صورت به آن نزدیک شوید و حملات سنگین خود را به دل و روده این ماهی بزرگ وارد کنید. اما اگر به آن نزدیک شدید و در گل اطراف Jyuratodus گیر کردید، به فکر ضربه زدن به دل و روه‌ی آن نباشید و با غلتک زدن خود را از این مخمصه رها کنید (که اگر با هم گروهی‌ها چنین شرایطی برایتان پیش آمد، با این کارتان می‌زنید تو ذوق همه).

دومی حمله Jyuratodus بسیار خطرناک‌تر از اولین آن است. Jyuratodus در زیر آب ناپدید می‌شود و تنها حباب‌هایی برجای می‌گذارد. اگر ناپدید شد، این یعنی سریعا فرار کنید، در غیر این صورت، Jyuratodus با یک خیزش بلند از آب بیرون می‌آید و جمجمه شما را خرد می‌کند. در این حالت، از آب دور شوید و منتظر بمانید که ماهی گنده خود را نشان دهد. به یاد داشته باشید که ماندن و ایستادن روی خشکی بدان معنا نیست که کاملا در امان هستید بنابراین بهترین استراتژی برای شکار کردن این هیولا این است که تاحد امکان درحرکت باشید و به محض باز شدن روزنه حمله، ضربات سنگین خود را وارد کنید. موفق باشید.

Tobi-Kadachi

Tobi-Kadachi سریع، دارای حملات عنصری قدرتمند است و در یک چشم به هم زدن از درختان پایین می‌آید. با شکار کردن این هیولا غنایمی به دست می‌آورید که با آن‌ها می‌توانید تجهیزات قدرتمندی بسازید.

اولین رویارویی شما با Tobi-Kadachi

Tobi-Kadachi ششمین هیولایی است که شما در یک ماموریت تعیین شده با آن رو به رو خواهید شد. شما این مار سنجاب مانند را در ماموریت Flying Sparks: Tobi-Kadachi ملاقات خواهید کرد. طبق معمول، 50 دقیقه زمان دارید تا این ماموریت را تکمیل کنید و بعد از اینکه ماموریت را به اتمام رساندید به عنوان پاداش 3240 زِنی (Zenny) دریافت خواهید کرد.

موقعیت مکانی Tobi-Kadachi

شما این هیولا را در بالا درختان، منطقه‌ای کوچکی که ظاهرا لانه‌ی آن است، پیدا خواهید کرد. برای این منظور، شما باید از چند درخت مو بالا بروید تا به بخش 14 برسید. هنگامی که نقشه به ارتفاعات 2 (تصویر بالا) تغییر کرد، به راحتی و بدون مشکل می‌توانید Tobi-Kadachi را پیدا کنید.

نقاط ضعف Tobi-Kadachi

همانند بسیاری از هیولاهای دیگر، سر و دم نقاط ضعف Tobi-Kadachi هستند. دیگر قسمت‌های بدن این هیولا آسیب پذیر است اما برای وارد کردن حداکثر آسیب، بهتر است ابتدا یا انتهای این هیولا را هدف قرار دهید. خوشبختانه، Tobi-Kadachi یک دم بسیار بلند دارد که فرود آمدن ضربات برروی بدن ظریفش را کمی آسان‌تر می‌کند.

هر زمان که توانستید، موقعیت خود را پشت Tobi-Kadachi قرار دهید زیرا پرخاشگری و حالت تهاجمی این هیولا مانند هیچ کدام از هیولاهای دیگر Monster Hunter World نیست. اگر مراقب حملات سر و پنجه‌های Tobi-Kadachi نباشید، در یک چشم به هم زدن خواهید مرد (یا به اصطلاح این بازی You’ve Fainted).

آماده سازی برای مبارزه با Tobi-Kadachi

Tobi-Kadachi حملات مبتنی بر طاعقه دارد. برای خنثی کردن این حملات، غذاهایی با مقاومت عنصری میل کنید. برای اینکه بتوانید سریع‌تر این هیولا را شکار کنید، معجون‌هایی که حملات شما را افزایش می‌دهند و نهایتا معجون‌های سلامت را برای زنده ماندن به همراه داشته باشید. Tobi-Kadachi ممکن است اندازه نسبتا کوچکی داشته باشد اما فراموش نکنید که حملات با شدت ضربات قوی به شما وارد می‌کند.

عناصر

Tobi-Kadachi هیولایی است که از عنصر Thunder استفاده می‌کند بنابراین استفاده از این عنصر در مقابل این هیولا موثر نیست. در عوض از (⭐️⭐️⭐️) Water استفاده تا سریع آن را از پای درآورید، اگر این عنصر را ندارید، (⭐️⭐️) Fire و (⭐️⭐️) Ice تقریبا عملکردی مشابه Water دارند. اگر هیچ کدام از عناصر بالا را ندارید، (⭐️) Dragon آخرین گزینه شما خواهد بود که تنها کمی بهتر از هیچی است.

باف‌ها

باف Posion بیشترین تاثیر را در بین باف‌های دیگر دارد. Tobi-Kadachi به (⭐️⭐️⭐️) Posion بسیار حساس است و اگر بتوانید این هیولا را مسموم کنید، حتی هنگام حرکت به اطراف نیز از سلامت آن کم می‌شود. تعداد بیشتری از Pukei-Pukei را شکار کنید تا بتوانید قسمت‌های سمی بیشتری به همراه داشته باشید. دیگر باف‌ها، Sleep ،Paralysis ،Blast و Stun تاثیر گذار هستند (⭐️⭐️) اما نه به اندازه Posion.

آیتم‌های مفید

کوله پشتی خود را پر از معجون‌ها و دیگر آیتم‌هایی که معمولا برای شکار هیولاها به همراه دارید، بکنید و با Tobi-Kadachi وارد مبارزه شوید. Dung pod که یکی از مهمات Slinger شماست و از Dung که در اطراف محیط مبارزه پیدا می‌شود، برای این مبارزه مفید است. از این Dungها هرچند که چندش آور هم باشد به سمت این هیولا و دیگر دشمنان خود پرتاپ کنید تا درصد اینکه از دست شما فرار کنند، کمی بیشتر شود. اگر در محیطی پر از درخت راحت نیستید که با این هیولا مبارزه کنید، از این Dungها به سمت آن پرتاپ کنید تا شاید به منطقه‌ی دیگری فرار کند.

مبارزه با Tobi-Kadachi

بسیار مراقب حملاتی که با شروع مبارزه به سمت شما می‌کند باشید، هرچه باشه، در قلمروی Tobi-Kadachi با آن مبارزه می‌کنید. به دلیل اینکه می‌تواند از درختان بالا برود و سپس به سمت شما وحشیانه فرود می‌آید، سعی کنید هرچه سریع‌تر هیولا را از آن منطقه فراری دهید. چند روش برای این کار وجود دارد، آسان‌ترین آن، این است که محکم به سر آن ضربه بزنید تا از شما بترسد. هنگامی که Tobi-Kadachi عقب نشینی کرد، به سراغ آن رفته و در یک مکان محدودتری کار آن را یکسره کنید.

جنگیدن با Tobi-Kadachi شامل غلتک خوردن‌های متعدد به پهلو، دوری کردن از ضربات دم و دندان‌های جسپناک آن و ضدحمله برای واردن کردن حداکثر آسیب‌ها است. در حالی که Tobi-Kadachi ممکن است گاهی اوقات دمش را از پشت به طرف شما تکان دهد، اما حرکت اصلی آن این است سر خود را پایین آورده و دمش را به سرعت به سمت اهدافی که در مقابل آن قرار دارند، حرکت می‌دهد. این حرکت را خصوصا هنگامی که از بالای درختان به سمت شما می‌پرد، انجام می‌دهد. همچنین حملات الکتریکی آن را فراموش نکنید. Tobi-Kadachi با عنصر Thunder بسیار قوی خود به شما شوک الکتریکی وارد می‌کند که در صورت اصابت شوک‌ها به شما، آسیب بیشتری را تحمیل می‌شوید. موقعیت خود را دور از درختان و جانداران دیگر و جایی که می‌خواهید Tobi-Kadachi در آن باشد، قرار دهید، سپس سعی کنید سوار آن شوید و یا با ضربات سنگین آن را از پای درآورید (یا به اصطلاح آن را ناک آوت کنید). تله‌ها نیز آسیب‌های بسیاری به Tobi-Kadachi وارد می‌کنند پس مطمئن شوید که چند تا از یک نوع را به همراه داشته باشید.

هنگامی که با Tobi-Kadachi وارد مبارزه شدید، در تمام طول نبرد حواستان بهش باشد. اگر برای یک لحظه از دید شما خارج شود، بدانید که به بالای درختان مجاور رفته و هر لحظه ممکن است خود را به سمت شما پرتاب کند. ما معمولا پیشنهاد نمی‌کنیم که از کلیک فقل کردن دید روی دشمنان در Monster Hunter World استفاده کنید زیرا زاویه دید شما را کمی منحرف و سنگین می‌کند اما این ویژگی شاید زندگی شما را در مقابل Tobi-Kadachi نجات دهد.

در قسمت پایانی راهنمای شکار هیولاها به سه هیولای دیگر خواهیم پرداخت پس در روزهای آینده منتظر ما باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,