سری بازی های The Monster Hunter با نام Monster Hunter: World دوباره به کنسول‌ها بازگشتند. این اولین بار است که یک بازی در این فرنچایز هم‌زمان در سراسر دنیا منتشر می‌شود. نقدهای اولیه از Monster Hunter: World بسیار خوب بود و هم‌اکنون با امتیاز 91 در متاکرتیک قرار دارد. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

این عنوان با پشتیبانی از HDR برای ایکس باکس وان ایکس عرضه می‌شود. نقشه های بازی بزرگ‌تر از نسخه قبل شده و انتقال بین منطقه های مختلف تغییری نداشته است. البته انواع گوناگونی از جانوران وحشی در این مناطق زندگی می‌کنند که شما می‌توانید به تنهایی و یا با کمک دوستانتان در بخش CO-OP به شکار آن‌ها بپردازید.

شما می‌توانید نسخه استاندارد Monster Hunter: World را از مایکروسافت استور با قیمت 59.99$ خریداری نمایید. هم‌چنین نسخه دلوکس آن که شامل یک مجموعه برچسب، رنگ صورت و مدل موی اضافی می‌باشد، نیز با قیمت 69.99$ در دسترس است. البته شما محتوای نسخه دلوکس را نیز می‌توانید به صورت جداگانه با قیمت 14.99$ خریداری کنید.

لطفا دیدگاه و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,