_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

در نسخه ی کامپیوتری بازی Monster Hunter توانایی ساخت ماموریت های سفارشی وجود دارد این یک ایده عالی است که من امیدوارم کپ‌کام در برخی موارد به طور رسمی به این بازی اضافه کند.

نسخه‌ی کامپیوتری بازیHunter World Monster  همچنان به پیشرفت‌های خود ادامه می‌دهد و اینکار را تنها با پشتیبانی رسمی شرکت کپکام انجام نمی‌دهد، بلکه انجمن مودینگ، که عمر خود را در میان محصولات Capcom به سر برده‌است، در این پیشرفت و توسعه‌ها حضور دارد. به عنوان مثال، این کمپانی مد جدیدی را برای نسخه‌ی کامپیوتری این عنوان طراحی کرده که به شما اجازه‌ی ساخت ماموریت‌های سفارشی می‌دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بدیهی است که این تغییرات کمی فنی به نظر می‌رسد ولی برای برای بازیکنان جدیدی که در این بازی در حال شکوفایی هستند و دوست دارند که ماموریت‌هایی مطابق میل خود طراحی کنند، طراحی این ماموریت‌ها و انتشار آن با دوستان در فضای مجازی می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد. فایل های این مود را می‌توانید در صفحه‌ی رسمی این مود‌ها بدست آورید. (همچنین شما می‌توانید جزئیات بیشتر را درباره ی این مود در صفحه‌ی رسمی آن بدست آورید).

ماموریت های سفارشی در Monster Hunter مطمئناً یک ایده جالب است که تا به حال در هیچ یک از قابلیت های رسمی بازی‌های دیگر طراحی نشده است. این ویژگی بسیار عالی است که من امیدوارم که کپکام در طولانی مدت برای سری دیگر نیز در نظر بگیرد. من عاشق ماموریت هایی هستم که آنها را انجام می دهم، اما انجام ماموریت‌هایی که خودم آن‌ها راطراحی می‌کنم نیز بسیار عالی خواهد بود.

بازی Monster Hunter در حال حاضر برای PS4 و کامپیوتر‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس است.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,