یکی از بزرگ‌ترین عناوین شرکت کپکام (Capcom) در طول کل دوره فعالیت این شرکت، یعنی عنوان Monster Hunter World با ارسال بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروشگاه‌های بازی‌های ویدیویی در کل دنیا، موفق به ثبت یک رکورد ارزشمند و قابل توجه دیگر برای خودش شده است. آخرین موفقیت بزرگی که این بازی در این زمینه به دست آورده بود، به ماه فوریه گذشته بازمی‌گردد که ۱۲ میلیون نسخه از این بازی به کل دنیا ارسال شده بود.

این بازی بزرگ و ارزشمند در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی اول برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ به عرضه رسید و سپس بعد از آن در آگست همان سال نیز برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی پورت شد تا اکثر بازی‌بازان فرصت تجربه این عنوان بی نظیر را در اختیار داشته باشند و هیچ یک از بازی‌بازان روی هیچ پلتفرمی، این فرصت عالی را از دست ندهند. با این وجود که مدت زیادی از عرضه نسخه اولیه این بازی در ژانویه سال ۲۰۱۸ گذشته، اما Monster Hunter World همچنان به عملکرد درخشان و قابل تحسین خودش ادامه می‌دهد که اکنون نیز به رکورد چشمگیر دیگری دست پیدا کرده.

شرکت کپکام نیز به مناسبت این موفقیت و برای جشن گرفتن آن یک Login Bonus روزانه ویژه به این بازی اضافه خواهد کرد که از تاریخ سوم مرداد ماه برابر با ۲۵ جولای تا ۷ شهریور ماه برابر با ۲۹ آگست یعنی بیش از یک ماه در دسترس قرار خواهد داشت. این آیتم ویژه شامل یک Attack Jewel، سیزده Appreciation Ticket، سیزده Silver Egg، سه عدد Gold Wyverian Print و همینطور سه Heavy Armor Sphere خواهد شد که در دسترس شما قرار داده می‌شود. برای به دست آوردن این آیتم‌ها حتما باید اطمینان حاصل کنید که هفته آینده Login کنید.

قطعا این Login Bonus روزانه می‌تواند آمادگی خوبی به بازی‌بازان جهت انجام اولین بسته گسترش دهنده‌ی پولی عنوان Monster Hunter World یعنی Iceborne بدهد که قرار است در تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال جاری شمسی برابر با ۶ سپتابر ۲۰۱۹ میلادی به دست کاربران نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ این بازی برسد تا در زمستان نیز برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه شود. این بسته گسترش دهنده‌ی بزرگ در منطقه جدیدی به اسم Hoarfrost Reach اتفاق خواهد افتاد و یک سری هیولای بزرگ نظیر Glavenus و همینطور Tigrex را به این بازی باز خواهد گرداند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,