جدیدترین نسخه از فرنچایز Monster Hunter سه روز پیش عرضه شد، ظاهرا این عنوان توانسته طی همین مدت کوتاه فروش بسیار خوبی را تجربه کند و کاربران زیادی را با خود همراه سازد.

جدیدترین نسخه از فرنچایز Monster Hunter درست سه روز پیش بود که روانه بازار شد، این عنوان ظاهرا توانسته با واکنش بسیار خوب گیمرها مواجه شود و در عمل موفقیتی دیگر را برای شرکت محبوب کپکام رقم زده است. Monster Hunter : World در همین سه روز توانسته بیش از 5 میلیون نسخه فروش را تجربه کند که رقمی کاملا تحسین برانگیز است.

این میزان فروش شامل فروش بازی در دو پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 می‌شود، البته هنوز میزان فروش دقیق بازی در هر یک از این دو پلتفرم مشخص نیست. در ادامه باید اشاره کنیم که نسخه ایکس باکس وان این بازی در حال حاضر صرفا در آمریکا و اروپا عرضه شده است. کپکام توضیح داده که این این فروش 5 میلیونی، شامل فروش نسخه‌های دیجیتال دانلود شده در دو پلتفرم نیز است. برطبق اظهارات این شرکت این میزان فروش، بیشترین میزان فروش سه روز ابتدایی در بین تمامی نسخه‌های پیشین بازی بوده است.

از زمان آغاز عرضه این فرنچایز در سال 2004، این مجموعه تاکنون فروشی بیش از 45 میلیون نسخه‌ای را در سراسر نقاط دنیا تجربه کرده است. Monster Hunter: World را باید اولین نسخه از این فرنچایز دانست که عرضه اولیه آن به‌صورت همزمان در نقاط مختلف دنیا آغاز شده است. از طرف دیگر این نسخه از بازی اولین نمونه از فرنچایز است که برای ایکس باکس وان نیز عرضه شده است.

منبع :

MSPU

1271 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,