_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

جدیدترین رویداد عنوان Monster Hunter World معرفی شد

در آخرین اخبار دنیای بازی های ویدئویی، باخبر شده‌ایم‌ که شرکت کپکام، ناشر و سازنده عنوان Monster Hunter World جدیدترین رویداد فصلی این عنوان را معرفی کرده است.

به تازگی شرکت کپکام رویدادا فصلی جدید عنوان Monster Hunter World را با که Autumn Harvest Fest نام دارد را معرفی کرده است. رویداد Autumn Harvest Fest را کاربران این عنوان می‌توانند از تاریخ ۳۰ شهریور تا ۱۲ مهر تجربه کنند. طبق معمول و با شروع این رویداد، کاربران می‌توانند در کنار چالش‌ ها و ماموریت ‌هایی که به بازی اضافه می‌شود، در ماموریت ها و چالش ‌های رویدادهای قبلی نیز در کنار این چالش های جدید شرکت کنند.

از مواردی که قرار است در این رویداد به عنوان پاداش وارد شدن در این عنوان به کاربران اعطا شود، می‌توان به دو Lucky Voucher اشاره کرد که در طول این رویداد در دسترس کاربران خواهد بود. دو پوشش جدید هم قرار است در قالب رویداد Autumn Harvest Fest به این عنوان افزوده شود؛ که اولین آن ها  پوشش Mischievous Dress برای شخصیت Handler و پوشش بعدی Poogie’s Pumpkin’s Revenge برای شخصیت اصلی، در قالب این رویداد در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

 

رویداد Autumn Harvest Fest برای دو کنسول ایکس باکس وان  و پلی استیشن 4 معرفی شده است اما هنوز این رویداد برای رایانه های شخصی قطعی نشده است. باید صبر کنیم و ببینیم که آیا این رویداد در اختیار رایانه های شخصی نیز قرار خواهد گرفت یا نه. البته در چند روز اخیر بروزرسانی تحت عنوان Deviljho نیز برای رایانه های شخصی منتشر شده است که می‌توانید تا خبر قطعی عرضه این رویداد برای رایانه های شخصی، این بروزرسانی را تجربه کنید.
عنوان Monster Hunter World را هم اکنون می‌توانید بر روی کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی خود تجربه کنید.
نظر شما در مورد رویداد Autumn Harvest Fest چیست؟ علاقه به تجربه آن دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,