در جدیدترین اخبار منتشر شده مربوط به بازی، شرکت کپکام اعلام کرد که فستیوال بهاری بازی Monster Hunter World در ماه آوریل میلادی بازخواهد گشت. از آنجا که این جشنواره به صورت رسمی تنها برای نسخه رایانه‌های شخصی معرفی شده، دارندگان کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نیز می‌توانند انتظار داشته باشند که هم‌زمان با نسخه پی‌سی این جشنواره را تجربه کنند.

در این جشنواره علاوه بر این که دکوراسیون هاب گردهمایی بازیکنان (که هم‌چنین با نام Celestial Pursuit شناخته می‌شود) تزئین خواهد شد، فستیوال شکوفه بهاری به هر بازیکنی که هر روز از تاریخ 27 فروردین (16 آوریل) تا تاریخ 26 اردیبهشت (16 می) وارد بازی شود، دو آیتم Lucky Vouchers و یک آیتم Spring Blossom Ticket می‌دهد. هم‌چنین جوایز محدود روزانه نیز ارائه خواهد شد که شامل آیتم‌های Blossom Fireworks و Spring Blossom Ticket می‌شوند. اشاره کنم که دومین آیتم را می‌توان برای ساخت زره Blossom و سِت زره Felyne Butterfly برای پالیکوی خود استفاده کرد.

شاید بهترین بخش درباره این رویدادهای فصلی این باشد که تمام ماموریت‌های مربوط به رویدادهای لمیتیت تایم (محدود به زمان) در طول یک ماهی که این جشنواره برگزار می‌شود در دسترس هستند. اگر به دنبال شکار اژدهای Arch-Tempered هستید یا سلاح‌های ویژه‌ای در نظر دارید که می‌خواهید به دست آورید، در این جشنواره بهترین زمان را برای انجام دادن این کارها خواهید داشت. سایر موارد جالبی نیز اضافه می‌شوند که از بین آن‌ها می‌توان به لباس Busy Bee برای دستیار خود (The Handler)، لباس Buzzy Bee برای همراه خود (Poogie) و کاهش هزینه‌ها برای همه کالاها و خدمات فروشگاه‌های بازی مانند Melding اشاره کرد.

همان‌طور که اشاره شد، جشنواره شکوفه بهاری Monster Hunter World به مدت یک ماه و از تاریخ 27 فروردین (16 آوریل) تا تاریخ 26 اردیبهشت (16 می) در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار می‌گیرد.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,