_سرفیس پنل جدید

در اپلیکیشن وایت بورد جدید مایکروسافت اشاره‌ای به یک دستگاه تاشو وجود دارد آیا سرفیس فون روشنایی روز را خواهد دید؟

شایعات پیرامون دستگاه تاشو مایکروسافت تمامی ندارد، در ماه‌های اخیر پتنت‌های متعددی از سوی این شرکت در مورد یک دستگاه تاشو به‌ثبت رسیده است، از سوی دیگر اخبار درز کرده از کمپ ردموند حکایت از آزمایش نسخه‌های پروتوتایپ این محصول توسط مهندسان این شرکت دارد. اخیرا یکی از کاربران توییتر که ید طولانی در افشا کردن اخبار مرتبط با مایکروسافت را دارد، نکته جالبی در مورد تبلت تاشو مایکروسافت کشف کرده که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

WalkingCat یکی از کاربران فعال توییتر است که به‌واسطه ارتباط نزدیکی که با برخی مدیران و مهندسان مایکروسافت دارد هر از گاهی افشاگری‌هایی در مورد وقایع داخل کمپ ردموند انجام می‌دهد. اخیرا این کاربر توییتر سرنخ‌های جدیدی را در اپلیکیشن وایت بورد مایکروسافت پیدا کرده که در حقیقت به تبلت تاشو مایکروسافت اشاره دارد. این سرنخ‌ نشان می‌دهد که روند توسعه این محصول همچنان در حال انجام است و می‌توان امیدواری بیشتری به نهایی شدن آن داشت.

این اپلیکیشن دارای یک منوی دسترسی است که از دو صفحه چپ و راست جهت خلق محتوا تشکیل شده است. اپلیکیشن وایت بورد در حقیقت دارای سرنخ‌هایی در مورد یک دستگاه تاشو با دو نمایشگر است.

بسیاری از کارشناسان دنیای فناوری بر این باور هستند که مایکروسافت درنظر دارد با عرضه یک تبلت تاشو که با اسم رمز اندرومدا شناخته می‌شود سعی در بازگشت به دنیای گوشی‌های هوشمند را دارد. البته باید اشاره کنیم که این دستگاه که بر مبنای Windows Core OS در حال توسعه است، در صورت نهایی شدن به‌رغم پشتیبانی از سیم‌کارت و پشتیبانی از تماس تلفنی به‌عنوان یک گوشی هوشمند معرفی نخواهد شد و مایکروسافت بیشتر بر قابلیت‌های یادداشت‌برداری آن تکیه خواهد کرد.

در صورت نهایی شدن این طرح احتمالا علاوه بر مایکروسافت برخی از شرکا سخت‌افزاری این شرکت دست به تولید نمونه‌های مشابه خواهند زد تا به تثبیت این دسته‌بندی جدید از کامپیوترهای شخصی کمک کنند. آنچه که مسلم است در ماه‌های پیش‌ رو مطمئنا اخبار و جزییات بیشتری در مورد این تبلت تاشو منتشر خواهد شد، پس برای دریافت آخرین اخبار مانند همیشه همراه ما باشید.

 

 

منبع :

MSPU

1239 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,