bingonios

مایکروسافت همچنان به خوردن سهم بازار گوگل از سرچ ها در امریکا ادامه می دهد و امسال با سهم ۳۲.۱ درصدی خود از جست و جو های ایالات متحده امریکا رشدی حدودا ۴ درصدی نسبت به سهم ۲۸ درصدی خود در سال گذشته پیدا کرده است. (سهم سال گذشته ۶۸.۲ درصدی گوگل هم به ۶۴.۸ نزول کرده است)

اضافه کردن کرتانا به ویندوز ۱۰ و سرچ های این دستیار صوتی در این موفقیت مایکروسافت تاثیر به سزایی داشته اما یکی از سلاح های مخفی مایکروسافت در برابر گوگل در واقع همان دستیار صوتی سیری در iOS است.

بر اساس آمار و ارقام تقریبا ۶۳ درصد از جست و جو های سیری در آیفون ها از طریق بینگ انجام می شود و رقم بزرگ در دسته بندی دیگر استفاده سیری هم مربوط به نقشه و مکان است که سهمی ۲۹ درصدی را در اختیار دارد.

این آمار و ارقام دقیق به وسیله ۷۰ هزار کانکشن سیری و یک پروکسی از ۳۰۰۰ panelists وب سایت آمریکایی Kantar جمع آوری شده و اطلاعات دقیقی را از استفاده کاربران سیری ارائه می دهد.

این موفقیت باعث می شود مایکروسافت گامی رو به جلو در جهت تسخیر بازار جست و جوی تلفن همراه بردارد. سهم ۳ درصدی ویندوزفون در امریکا با استفاده اندروید و iOS از بینگ هم بدین وسیله بهبود پیدا می کند.

منبع :

WMPOWERUSER

147 پست
امیرحسین شعبانی نژاد
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mohammad Sata
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1394

عجب!!! دمش گرم دیگه!

متین
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1394

هایک دوباره اپدیت شد .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,