windows 10 store details

در اینکه استور مدرن ویندوز مشکل کمبود نرم افزار دارد شکی نیست و همین طور ویندوز ۱۰ موبایل نیز از این مشکل رنج می برد و توسعه دهنگان به نظر نمی رسد که نه برای ساخت نرم افزار نه برای بروز رسانی به استور هجوم آورند. در ادامه با وینفون همراه شوید.

در یک پست در Rddit مشکل دیگری نمایان شده است. اخیراً مایکروسافت امکان مشاهده تاریخ آخرین زمان بروز رسانی نرم افزار های استور را حذف کرده است و در حال حاظر نمی توان گفت که نرم افزار ها از تاریخ انتشار، چه زمانی به روز رسانی شده اند.

وقتی که مایکروسافت بدون اعلام قبلی این تغییر را ایجاد کرده است، این باور را به وجود می آورد که این شرکت برای سرپوش گذاشتن روی این که نرم افزار ها مدت طولانی از آخرین به روز رسانی آنها می گذرد این تغییر را اعمال کرده و در نتیجه راهی برای پنهان کردن این موضوع خجالت آور پیدا کرده است.

مایکروسافت و تلاشی آشکار

باید گفت که اتهامات جدی وجود دارند با اینکه مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ آشکارا تلاش میکند اما کاربران هم به این موضوع واکنشی نشان داده اند که ویندوز ۱۰ موبایل معلوم نیست که چه زمان برای دستگاه های ویندوزفون ۸.۱ منتشر می شود و رد موندی ها همچنان بر نگفتن تاریخ انتشار رسمی پافشای می کنند.

کاربری در Reddit میگوید:

درک میکنم که برای هر تغییر کوچک در بیلد های ویندوز ۱۰ موبایل لیست تغییر وجود نداشته باشد. اما نمی توانم توضیحی برای اینکه چرا تاریخ آخرین آپدیت را حذف کرده اند پیدا کنم.

کاربری دیگر اضافه میکند که:

موافقم و اینکه چرا امکان دیدن تعداد دانلود وجود ندارد تا کمی از این خجالت کم کند.

در حالی که توضیح قانع کننده ای برای حذف تاریخ آپدیت ها وجود ندارد، گفته های بالا قابل درک هستند.از طرفی می بینیم  بسیاری از نرم افزار های ویندوزفون ۸.۱ زمان زیادی از آخرین آپدیت شان می گذرد و از طرفی دیگر می بینیم که نرم افزار های اندروید و Ios به طور مرتب به روز می شند.

یکی از کاربران در پاسخ میگوید:

بسیاری از نرم افزار های پلی استور گوگل نظیر Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram, All Google Apps & Most MS apps, Snapchat, Viber, Hike, Line, ShareIt حد اکثر تا تاریخ ژانویه ۲۰۱۶ به روزرسانی دریافت کرده اند.

به نظر میرسد اولین انتشار رسمی ویندوز ۱۰ موبایل در همین ماه میلادی باشد اما مایکروسافت جزییات را مانند رازی نگه داشته و  نمی توان گفت که این اطلاعات درست هستند.

شما در این باره چه فکری دارید؟

منبع :

SOFTPEDIA

296 پست
آرش ابراهیم زاده
:)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حسین
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

آقای ابراهیم زاده یه سوال : هنوز میشه با این روشی که تو سایت گذاشتین باهاش برنامه های اندروید رو روی وینفون اجرا کرد. فک کنم چون مایکروسافت فایل های زیر سیستمی اندروید رو برداشته نشه انجام داد

    عرفان مرادی
    💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

    نه دیگه نمیشه

ReZa
💔 7 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

ای مادرت به عزات بشینه ماکروسافت ، اثلا معلوم،نیست دارهدچه غلطی هم،می کنه، همینجوری تخیلی به زندگی چرندش ادامه میده ، والااگه اونروز که میخواستم ویندوژفون بخرم ماکرو اینکارارو میکرد ، غلط میکردم ویندوزفون بخرم ! والا مغز خر نخوردیم ، ولی انکار خوردیم خبر نداریم
دیگه خبرخوش نمیشنویما ، دقت کردین ؟

winphone
💔 9 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

انگار ویندوز به اخر خط رسیده
خود مایکروسافت هم نا امید شده
شکست رو قبول کرده
رقبا زیادی قدرتمند هستن !
حیف این سیستم با اینهمه تلاش کاربران و مایکروسافت به اینجا رسید
حالا بشه هیچ !!!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام