در طی گذشت روزها، هفته‌ها و ماه‌های اخیر شاهد یک جریان با ثبات و پایدار در امر معرفی شخصیت‌های عنوان مورد انتظار Mortal Kombat 11 بوده‌ایم تا این که اکنون به نقطه‌ای رسیده که ما تقریبا تمام شخصیت‌های موجود در این بازی را می‌شناسیم و می‌دانیم چه شخصیت‌هایی قرار است در این عنوان حضور پیدا کنند. 

با وجود این که تا حدود زیادی با شخصیت‌های موجود در Mortal Kombat 11 آشنا شده‌ایم، اما هنوز هم عده‌ای از طرفداران این سری وجود دارند که امیدوار هستند یک سری شخصیت اضافی دیگر نیز در این بازی وجود داشته باشد که توسعه دهندگان هنوز درمورد آن‌ها چیزی نگفته‌اند که ممکن است از طریق ابزار‌های مختلفی که در این بازی وجود دارد، قابل بازگشایی باشند؛ یکی از همین‌ها نیز ممکن است در Krypt وجود داشته باشد.

لازم به توضیح است که The Krypt یک ویژگی ویژه‌ی اختصاصی در سری Mortal Kombat است که برای اولین بار در عنوان Mortal Kombat: Deadly Alliance به طرفداران معرفی شده بود. این ویژگی بعد‌ها به نسخه‌های بیشتری از این سری راه پیدا کرد تا این که اکنون نیز قرار شده در Mortal Kombat 11 پیش رو نیز وجود داشته باشد. این ویژگی‌ درواقع چیزی است که شما در آن از Koin هایی که در حین انجام این بازی و با انجام مبارزات به دست می‌آورید استفاده خواهید کرد تا بدین وسیله آیتم‌های مختلفی نظیر طرح هنری، ویدیو و حتی Fatality های مخفی و شخصیت‌های بیشتر برای بازی خریداری کنید.

به هر حال قرار نیست قضیه به این صورت باشد. Derek Kirtzic، طراح ارشد سیستم‌ها در استودیوی Nether Realm، در گفت و گوی تازه‌ای که با مجله Game Informer داشته تایید کرده که اگرچه Krypt در این بازی شامل آیتم‌های مختلف زیادی خواهد بود و یک سری چیز‌های “نوستالژیک” فراهم خواهد کرد که باعث خوشحالی بسیار زیاد عده کثیری از طرفداران این سری خواهد شد، اما قرار نیست هیچ شخصیت قابل بازگشایی در Krypt وجود داشته باشد.

Mortal Kombat 11 قرار است از فردا ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ برابر با ۳ اردیبهشت به طور رسمی به انتشار برسد (که البته از هم‌اکنون نیز در برخی از فروشگاه‌ها قابل تهیه است) و روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد. شما می‌توانید تریلر انفجاری و نوستالژیک این بازی را از این آدرس مشاهده کنید تا کاملا آماده تجربه این بازی شوید.

منبع :

GAMINGBOLT

852 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,