_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Mortal Kombat Trilogy زمانی قرار بود بازسازی شود

با نزدیک شدن به زمان عرضه آخرین نسخه این سری یعنی عنوان Mortal Kombat 11 بد نیست با هم نگاهی داشته باشیم به گذشته این فرانچایز دور و دراز که سابقه‌ای بسیار طولانی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای دارد و همه ما خاطرات بسیار خوبی با آن در روزهای کودکی خود با نسخه‌های اولیه آن داریم. متاسفانه در حال حاضر امکان دسترسی زیادی به آن موجود نیست. به نظر می‌رسد که نسخه‌های اولیه آن قرار بود در نسل هشتم به دست ما برسند که متاسفانه به هر دلیلی که بود این کار هیچ وقت به سرانجام نرسید.

در حالی که در گذشته عناوین اولیه این سری باز هم دوباره به انتشار رسیده بودند، آخرین نسخه‌ اینچنینی از سری Mortal Kombat که به انتشار رسید، عنوان Mortal Kombat Arcade Collection بود که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ به انتشار رسیده بود که شامل سه نسخه اولیه این سری می‌شد. پس از آن دیگر این سری هرگز شاهد عرضه دوباره دیگری به این شکل نبود و هیچ نسخه بازسازی شده‌ای از عناوین اولیه این سری ساخته نشد (هیچ یک از نسخه‌های این سری پس از Mortal Kombat 3 هیچ نسخه بازسازی شده HD جدیدی دریافت نکردند که روی سخت افزار‌های امروزی یا حتی رایانه‌های شخصی به انتشار برسد). در مقطعی از زمان این موضوع قرار بود تغییر پیدا کند چرا که به نظر می‌رسد استودیوی Blind Squirrel Games در حال ساخت و کار کردن روی نسخه‌‌ای بازسازی شده از سه گانه اولیه این سری بوده است.

Danny Huynh، طراح مفهومی طرح‌های اولیه و هوش مصنوعی، اخیرا به روزرسانی‌های جدیدی در صفحه خود به انتشار رسانده که یک سری طرح هنری از کلکسیون هنری خودش را منتشر کرده است که نشان می‌دهد عنوان ساده‌ای تحت عنوان Mortal Kombat Remastered که شامل نسخه‌های بازسازی شده جدید سه نسخه اولیه این سری می‌شد، در دست ساخت قرار داشت و وی در حال کار کردن روی آن بود (که در مقطعی از زمان نیز این پروژه به Mortal Kombat Kollection تغییر نام داده بود). وی پس از گذشت مدتی کوتاه تصاویر جدیدی که از این پروژه به انتشار رسانده بود را پاک کرد و تمام اظهار نظر‌هایی که درمورد آن کرده بود را نیز از بین برد اما همیشه کسانی وجود دارند که هر وقت کوچک‌ترین چیزی توسط کسی به انتشار برسد، آن را ثبت و ضبط کنند تا در صورت پاک شدن، به انتشار آن‌ها بپردازند. این بار هم با وجود این که Danny Huynh همه مدارکی که درمورد این پروژه وجود داشت را از صفحه خود پاک کرد، اما DSO Gaming همه آن‌ها را پیش از آن ذخیره کرده بود.

با این حال هیچ چیز خاصی درمورد پلتفرم‌های مقصد این بازی ذکر نشد اما طبق تصاویری که از این پروژه به دست آمده، می‌بینیم که آن‌ها برنامه‌هایی برای ویژگی‌های Krypt داشته‌اند و همینطور سیستم XP یا چیزی شبیه به آن. فکر به این که این پلتفرم‌ها به چیزهایی اشاره دارند، جالب است اما شما جهت بررسی بیشتر می‌توانید در ادامه تصاویری که از این پروژه به انتشار رسیده است را مشاهده کنید. اگر ضمن بررسی آن‌ها به نکته خاصی رسیدید، حتما با ما به اشتراک بگذارید. شاید دیگر هیچ وقت قادر نباشیم گذشته این سری را دوباره تجربه کنیم اما آینده آن در چند قدمی ما قرار دارد. Mortal Kombat 11 قرار است چند روز دیگر در تاریخ ۳ اردیبهشت سال جاری شمسی برابر با ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی برای تمام پلتفرم‌های موجود در بازار از جمله ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ به انتشار برسد. نسخه‌ موبایلی آن نیز برای دستگاه‌های iOS و اندروید نیز در آینده به انتشار خواهد رسید.

در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تصاویر فاش شده از عنوان Mortal Kombat Kollection را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,