مرتال

بازی Mortal Kombat X یک بازی منحصر به فرد مبارزه ای است که توسط استودیو NetherRealm تولید شده است، این بازی قرار است نسخه ی بعدی آن نیز از سوی این تیم توسعه دهنده عرضه شود که خوشبختانه اولین افرادی که این بازی را تجربه خواهند کرد کاربران کنسول Xbox One خواهند بود.

Mortal-Kombat-X-1024x576

NetherRealm اعلام کرده است در آینده نسخه ی جدید این بازی با نام  Mortal Kombat XL همراه با ۲ Kombat Pack را عرضه خواهد که تنها برای Xbox One و PS4 در دسترس خواهد بود. این Kombat Pack 2 چهار کاراکتر جدید را به این بازی جذاب مبارزه ای اضافه خواهد کرد. شخصیت هایی همچون Xenomorph، Leatherface، Triborg و Bo’Rai Cho که بعضی از آن ها از شخصیت های فیلم های معروف مانند کشتار با اره برقی در تگزاس هستند، تیم توسعه دهنده اعلام کرده است که این نسخه ی جدید تمامی محتویات دانلودی که در Kombat Pack عرضه شده است را نیز به همراه خواهد داشت.

همانطور که قبلا گزارش دادیم این بازی در تاریخ های ۱ الی ۴ مارس به صورت جهانی عرضه خواهد اما کاربرانی که طرفدار این بازی جذاب هستند می توانند پیش از عرضه ی رسمی این بازی را به صورت دیجیتالی و از سایت خود Xbox پیش خرید کنند.

م۲رتال

منبع :

MICROSOFT-NEWS

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمود
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

ویندوز ۱۰ رسمی به زودی برای ۹۳۰.۸۳۰.۶۴۰.۵۳۵.۴۳۵.۹۲۰.۶۳۰.۶۳۵.به روز رسانی ارسال میشه طی چند روز اینده برای ۳ گوشی اومده ۵۵۰.۹۵۰.۹۵۰ xl.ساعات اخر شب دیشب اومد تموم شد رفت هنوز خبرش نرسیده به وینفون واقعا خوابید

سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

یادش بخیر این گیمو تو SEGA بازی میکردیم ، چه رمزایی داشت . واقعا بازی جذابی بود ….

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,