نرم افزار Movies and TV ویندوز ۱۰، به صورت پیش فرض پخش کننده ویندوز است. این نرم افزار بسیار قدرتمند است و از کیفیت پخش خوبی نیز بهره می برد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار نیز می توان سبک و بهینه بودن آن را مثال زد. اکنون این نرم افزار با دریافت ویژگی کوچک جدید و بهبود ها و رفع مشکلات به روز رسانی شده است.

با این به روز رسانی این نرم افزار به نسخه ۱۰.۱۷۰۵۴.۱۴۷۱.۰ ارتقا یافته است. یکی از ویژگی های جدید در این نسخه، مشاهده فیلم ها در پوشه های طبقه بندی شده است که در چند نسخه قبل حذف شد.

همچنین این به روز رسانی قابلیت اشتراک گذاری لینک فیلم های آنلاین در شبکه های اجتماعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. ویژگی جدید دیگر نیز، یافتن فیلم ها بر روی یو اس بی و دیگر حافظه های قابل جدا سازی است.

منبع :

MSPOWERUSER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امیرمحمد
پاسخ دهید یکشنبه 18 تیر 1396

گوشیای لومیا که ماشاالله فلش نمیخورن ! الا اون دو مدل مسخره

SiaMaK
پاسخ دهید دوشنبه 19 تیر 1396

کی آخه PotPlayer رو ول میکنه با این فیلم نگاه میکنه؟ فقط میشه باهاش پلی کرد دیگه کلا هیچ کنترلی رو چیزی که پخش میشه نداری! پلیری که کیبورد شورتکات نداشته باشه باید اندخت دور!

Sv
پاسخ دهید دوشنبه 19 تیر 1396

از زمانی که آپدیت جدید تلگرام اومده،دیگه برنامه باز نمیشه!نه آپدیت رو میگیره،نه آنیستال میشه!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,