windows-tv-movies

در حال حاضر به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن Movies & TV برای اعضای اینسایدر حلقه‌ی فست در استور ویندوز قرار گرفته که قابلیت‌های جدیدی از جمله امکان یکپارچه سازی با کنسول اکس باکس وان و… را به همراه داشته است. به طور مشخص، اکنون اگر اینسایدر ها عضوی از برنامه‌ی پیش نمایش اکس باکس باشند، با این به روز رسانی قادر خواهند بود که اپلیکیشن Movies & TV را بر روی اکس باکس خود کنترل کنند. با وینفون همراه باشید.

لیست کامل تغییرات:

  • شما هم اکنون می‌توانید با استفاده از برنامه‌ی اکس باکس بر روی کامپیوتر و یا گوشی خود، اپلیکیشن Movies & TV را بر روی کنسول خود (تنها اعضای پیش نمایش اکس باکس) کنترل کنید.
  • ما تجربه‌ی کار با اپلیکیشن را در هنگامی که شما یک قسمت از فیلم را که پیش از این بخشی از آن را تماشا کرده‌اید انتخاب می‌کنید، تغییر داده‌ایم. اکنون اپلیکیشن از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید آن را مجدداً از ابتدا شروع کند و یا می‌خواهید که ادامه‌ی آن را از جایی که در گذشته متوقف کرده‌اید نمایش دهد. این به این معنی است که اگر شما می‌خواهید آن را مجدداً از ابتدا شروع کنید، دیگر لازم نیست از دکمه‌ها برای بازگشت به ابتدای فیلم استفاده کنید.
  • در هنگام جستجو برای محتوا در اپلیکیشن Movies & TV، در حال حاضر همچنین می‌توانید نتایج جستجوی استور را نیز مشاهده کنید. این امر موجب می‌شود دسترسی به محتوای استور از داخل برنامه آسان‌تر شود. این موضوع به ویژه برای کاربران کنسول که فقط از اپلیکیشن Movies & TV برای پخش محتوای موجود در استور استفاده می‌کنند بسیار مهم است.
  • ما دور سنجی‌های (تله متری) بیشتری را اضافه کرده‌ایم تا کدک های مورد استفاده‌ی شما را به ما اطلاع دهد که بتوانیم درک بهتری از انواع فایل‌های شما داشته باشیم.

برای تأکید مجدد، این به روز رسانی تنها برای کسانی که عضو حلقه‌ی فست ویندوز اینسایدر هستند منتشر شده و همچنین شما باید عضوی از برنامه‌ی پیش نمایش اکس باکس باشید تا بتوانید قابلیت یکپارچه سازی Movies & TV را آزمایش کنید. با این حال، اگر شما علاقه‌مند به دریافت این به روز رسانی هستید، شما باید نسخه‌ی ۳.۶.۲۳۵۰.۰ اپلیکیشن Movies & TV را از استور ویندوز دریافت کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 4 - 35 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع :

WINDOWSCENTRAL

1871 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,