۱۳۱۶۱۷۷۹_۱۶۷۷۵۰۸۵۱۵۸۴۴۱۶۴_۶۸۵۵۴۰۸۴۳۲۵۴۹۲۵۹۹۸۷_o

قاب های طرح چوب Mozo برای خانواده لومیا ۹۵۰ کلاس خاصی را به این سری بخشیده است اما ظاهرا این شرکت قاب هایی رنگارنگ را هم وارد این سری کرده تا هم قاب های پریمیوم و هم قاب های اسپورت و رنگارنگ را پوشش دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

۱۳۲۲۰۹۹۴_۱۶۷۷۵۰۸۴۰۲۵۱۰۸۴۲_۱۹۱۶۷۷۵۰۲۳۵۸۷۹۹۷۹۰۵_n

همزمان با اعلام پیش سفارش رسمی قاب های طرح چوب گوشی های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال، Mozo قاب هایی از هم از جنس پلی کربنات برای گوشی های لومیا ۹۵۰، ۹۵۰ اکس ال و لومیا ۶۵۰ معرفی کرده است. اگر چه سری لومیا ۹۵۰ هم اکنون طیف وسیعی از قاب های پریمیوم را در اختیار دارد اما این کمپانی برای پاسخ به تمامی تقاضا ها اقدام به تولید این قاب های پلی کربناتی و رنگی کرده است. یکی از تصاویر آن را در زیر مشاهده می کنید.

۱۳۱۵۱۵۴۹_۱۶۷۷۵۰۸۳۹۹۱۷۷۵۰۹_۲۳۷۴۵۹۴۲۱۷۲۹۰۶۴۱۵۹۲_n

همچنین Mozo همین قاب های با طعم و دیزاین آب نبات های رنگارنگ را برای لومیا ۶۵۰ هم تولید کرده که رنگ های بیشتری را به این گوشی اضافه کند. البته این را هم ذکر کنیم که این قاب ها برای همه نیست و تنها برای کسانی است که علاقه مند بیرون آمدن از رنگ های کلاسیک سفید و مشکی در این گوشی ها هستند و می خواهند رنگ تازه ای به گوشی خود ببخشند. قاب های Mozo از روز جمعه آماده پیش سفارش از کمپانی Mozo خواهند بود و قیمت این قاب ها نیز همان روز اعلام می شود.

نظر شما درباره این قاب های رنگارنگ چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

147 پست
امیرحسین شعبانی نژاد
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حمزه
پاسخ دهید چهارشنبه 21 اردیبهشت 1395

چه فایده وقتی هنوز اون قاب چرمیش هم وارد ایران نشده

zaryab
پاسخ دهید چهارشنبه 21 اردیبهشت 1395

مایکروسافت اگه میداد طراحی گوشیاشم همین مزو انجام میداد خیلی بهتر میشد😁,ولی انصافا ۶۵۰ خیلی ساده و شیکه
کاش بچه های وینفون از این قابای مزو هم می اوردن
به شخصه فعلا به خاطر نبودن لوازم جانبی هنوز ۶۵۰ نخریدم منتظرم لوازم جابیش تو وینفون مجود شه

Ariachehr
پاسخ دهید پنجشنبه 22 اردیبهشت 1395

قاب های شیک و خوشگلی به نظر میان . البته باید در نظر داشته باشیم که ما ایرانیا فعلا نمیتونیم به این قابهای زیبا دسترسی داشته باشیم . از اون گذشته وقتی مایکروسافت مشکل های اساسی سیستم عامل ما رو حل نمیکنه قاب میخوایم چیکار ؟؟!! البته من هنوز به آینده ی مایکروسافت امیدوارم و میدونم که اگه بخواد میتونه با چند تا بیلد جدید سیستم عامل رو از این رو به اون رو بکنه . ولی نمیدونم چرا دست روی دست گذاشته و داره پیشرفت روز به روز اندروید و آی او اس رو نگاه میکنه ؟؟!!؟!!!؟!!!!!!؟؟؟؟؟!!؟؟!؟!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,