MSN-news-dark-starwars

ساعاتی پیش مایکروسافت به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن MSN Weather خود منتشر کرد که قابلیت پر تقاضای کاشی زنده ی شفاف را به آن اضافه کرد. این تمام ماجرا نبود، این شرکت پس از چند ساعت تمام اپلیکیشن های MSN در ویندوز ۱۰، از جمله News، Money و Sports را نیز برای حلقه ی Fast به روز رسانی کرد. این به روز رسانی برای اپلیکیشن MSN News، قابلیت کاشی زنده ی قابل تعقیب یا “Chaseable” را به ارمغان آورده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت در اوایل سال جاری در کنفرانس Build 2016، از قابلیت جدیدی با نام کاشی زنده ی قابل تعقیب پرده برداشت که به کاربر این اجازه را می دهد به محض لمس کاشی، مستقیما به بخشی که اعلانیه را دریافت کرده هدایت شود و بتواند بسیار سریع پیام مورد نظر را مشاهده کند. برای مثال در اپلیکیشن MSN News، در حال حاضر شما به محض باز کردن برنامه، مقاله ای را که بر روی کاشی زنده نمایش داده می شد را در صدر لیست مشاهده خواهید کرد.

برای MSN News مایکروسافت این ویژگی را در لیست تغییرات به صورت “مقالات موجود بر روی کاشی زنده در حال حاضر در صدر بخش My News (برای اپلیکیشن News) ظاهر می شوند” توصیف کرده است. در استفاده ی چند دقیقه ای از این اپلیکیشن، ما متوجه شدیم که کاشی در میان مطالب و آن مطالبی که همه در صدر بخش My News هستند می چرخد و کارکرد آن به همان صورت است که انتظارش می رفت. این ویژگی باعث می شود که پیدا کردن محتوای کاشی زنده بسیار ساده تر شود.

همچنین، برخی تغییرات معمول نیز وجود دارند:

  • بهبود کارایی، قابلیت اطمینان و قابلیت دسترسی
  • رفع باگ های عمومی

این یکی از اولین بار ها است که ما شاهد استفاده از کاشی Chaseable، که با به روز رسانی سالگرد برای توسعه دهندگان معرفی شد، در اپلیکیشن های مایکروسافت هستیم.

انتظار می رود که این به روز رسانی در هفته های آینده برای اعضای سایر حلقه های اینسایدر و حتی غیر اینسایدر نیز از راه برسد. در حال حاضر اگر شما یکی از اعضای اینسایدر حلقه ی Fast هستید، می توانید این به روز رسانی را از استور ویندوز ۱۰ دریافت کنید.

نظر شما در مورد این قابلیت جدید چیست؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 7 - 19 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

2036 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی
پاسخ دهید شنبه 21 آبان 1395

سلام
من وقتی میخوام اکانت به اوتلوک میل اضافه کنم خارج میشه از برنامه
پیام رسانی و لیست مخاطبین و تماسهارو از دست دادم و کرش میکنه
کسی میدونه چیکار کنم؟؟؟

امین
پاسخ دهید شنبه 21 آبان 1395

من لومیا ۷۳۰ دارم برام بیلد جدید اومده ۷۵۰ مگابایت چرا خبرشو نمیذارین/؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: