msn-sports-dark-theme-lumia-640

مایکروسافت به تازگی دسته ای از به روز رسانی ها را برای مجموعه اپلیکیشن های MSN خود برای اعضای اینسایدر حلقه ی Fast عرضه کرده است. در حالی که به نظر می رسد این  به روز رسانی جزئی بوده باشد، MSN Sports و MSN Money ویژگی جدیدی دریافت کرده اند که مطمئنا بسیاری از کاربران بابت آن خوشحال خواهند شد: پشتیبانی از تم تیره. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مانند به روز رسانی اخیر اپلیکیشن MSN News، هر دو اپلیکیشن MSN Sports و MSN Money در حال حاضر اجازه می دهند که شما بین دو حالت روشن و تیره حق انتخاب داشته باشید. تغییر به حالت تیره بسیار آسان است، برای این کار یک گزینه در صفحه ی اول منوی تنظیمات در نظر گرفته شده است. این به روز رسانی نسخه ی این اپلیکیشن ها را به ۴.۱۶.۱۴.۰ ارتقا داده است. با این به روز رسانی های اخیر، در حال حاضر MSN Weather تنها اپلیکیشنی است که فاقد گزینه ای برای انتخاب تم تیره می باشد.

msn-money-sports-dark-screens

مجددا لازم به ذکر است که این به روز رسانی تنها برای اعضای اینسایدر حلقه ی Fast عرضه شده است، اما این احتمال وجود دارد که به زودی برای حلقه ی Production نیز در دسترس قرار بگیرد. در این میان اگر شما نیز از اعضای حلقه ی Fast هستید، در حال حاضر می توانید این به روز رسانی ها را از استور ویندوز دریافت کنید.

 MSN Sports

MSN Money

نظر شما در مورد این تغییرات چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1872 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,