msn-weather-tile-transparent

MSN Weather را می توان یکی از بهترین اپلیکیشن های پیش بینی وضعیت آب و هوا در پلتفرم ویندوز به حساب آورد که توسط مایکروسافت توسعه داده شده است. این اپلیکیشن تمام اطلاعات هواشناسی مورد نیاز شما را ارائه می دهد و به شما اجازه می دهد از شرایط آب و هوایی ساعات و روز های آینده ی مکان مورد نظر خود با خبر شوید. اکنون مایکروسافت برای این اپلیکیشن، به روز رسانی جدیدی را منتشر کرده که ویژگی جدید و جذابی را به همراه داشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به نظر می رسد اندک اندک مایکروسافت در حال آوردن ویژگی های مورد تقاضای کاربران به سیستم عامل ویندوز ۱۰ برای کامپیوتر و موبایل است. این شرکت امروز یکی از ویژگی های کوچک ولی بسیار جذاب را به MSN Weather آورده است که بسیاری از کاربران تقاضای آن را داشتند: کاشی زنده ی شفاف!

این به روز رسانی جدید در حال حاضر تنها برای اعضای اینسایدر حلقه ی Fast ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل عرضه شده و نسخه ی MSN Weather را به ۴.۱۷.۷۲ ارتقا داده است. نسخه ای که در حال حاضر در دسترس سایر کاربران قرار دارد، ۴.۱۶.۱۵.۰ است.

بزرگ ترین تغییر این نسخه، شفاف شدن کاشی زنده ی آب و هوا می باشد. پیش از این، کاشی زنده ی این اپلیکیشن همیشه به رنگ آبی بود که بر روی آن ابر هایی برای نمایش شرایط آب و هوایی قرار گرفته بودند. با این حال اگر شما همان سبک قدیمی را ترجیح می دهید، جای نگرانی وجود ندارد، زیرا در قسمت تنظیمات برنامه یک گزینه برای انتخاب این قابلیت در نظر گرفته شده است.

ممکن است این تغییر در ظاهر بسیار کوچک و جزئی باشد، اما برای کسانی که بر روی گوشی خود به دنبال صفحه ی استارت شفاف و تمیز هستند، مطمئنا بسیار جذاب خواهد بود. امیدواریم که در اسکایپ نیز به زودی شاهد این تغییر باشیم.

انتظار می رود که این به روز رسانی در هفته های اینده برای اعضای غیر اینسایدر نیز از راه برسد. در حال حاضر اگر شما یکی از اعضای اینسایدر حلقه ی Fast هستید، می توانید این به روز رسانی را از استور ویندوز ۱۰ دریافت کنید.

آیا شما نیز منتظر کاشی زنده ی شفاف برای اپلیکیشن MSN Weather بودید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 8 - 20 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

2036 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,